LuckyMC | Rehber Alımları

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar!
3 aydır açık olan PvP bazlı sunucuma yeni ekip arkadaşları arıyorum.
Kafasına göre başvuru yapıp 1 gün girip 2 gün girmeyecek arkadaşlar ile işimiz yok.
Alımlar ben bitti diyene kadar aktiftir.

Başvuruda bulunmak için uymanız gereken/uyuyor olmanız gereken şartlar:
Eğer 14 yaşından küçükseniz, ekibimizde size yer veremeyiz.
Eğer küfür, argo kullanımına yatkınsanız ekibimizde size yer veremeyiz.
Türkçe yazım kurallarına uymuyorsanız, Türkçe bilginiz düşük seviyede ise ekibimizde size yer veremeyiz.
Günde 4 ila 8 saatlik bir sürenizi sunucuya ayıramazsanız ekibimizde size yer veremeyiz. Sunucu'nun hile koruması değişene kadar hileler çok sorun çıkartacak, aktif yetkililer olması çok önemli.
Eğer sunucuda hiç oynamadıysanız size ekibimizde yer veremeyiz.
Daha önce hiçbir sunucuda yetkili olma deneyiminiz olmadıysa ekibimizde size yer veremeyiz.

Sunucu adresi: play.luckymc.org

Başvuru formu:
Kod:
Adınız ve Soyadınız:
Yaşınız:
Skype veya Facebook adresiniz:
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:
Hiç ban veya mute yediniz mi?:
Oyunculara nasıl davranırsınız?:
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:

Örnek form:
Kod:
Adınız ve Soyadınız: Alican Arslan
Yaşınız: 18
Skype veya Facebook adresiniz: Skype adresim: ali.mc90
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): mSquid_
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 2.5 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucuyu bu forumda 2 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu forumda keşfettiğimden beri, yani 2 haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8 verirdim, ufak hile koruması sıkıntıları ve lag sorunları dışında sunucu gayet iyi.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Evet, bir özel üyeliğe sahip oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Daha önceden LifeMC, MorfinCraft, GreenPvP ve xFall gibi büyük sunucularda yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet, gayet hazırım.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzun yetkiliye ihtiyacı olduğunu biliyorum ve bende gayet iyi bir moderatörüm (yani böyle düşünüyorum) bu yüzden yetkili olmam gerektiğini hissediyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet, çoğu ekip üyesini tanıyorum.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Davranışlarım ve konuşma şeklim çoğu oyuncudan farklı.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır, yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Oyuncuların tamamına iyi davranırım, çoğunuda tanırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır, değilim.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet, iyi anlaşıyorum ve gelecektede öyle olacağını düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şu anda yok.
Başarılar.
Ali Arslan
LuckyMC Sunucu Sahibi​

Son düzenleme:

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başvuru Yapmayı Düşünüyorum Ancak 2 Haftalık Bi Online sıkıntım olucak Sanırım Kabul edemezsiniz

iFrage

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Neyfel Atik
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:skype Manyak Adam
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iFrage
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Green Pvp Acıldıgından beri
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Green Pvp Acıldıgından beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:1 Serverde rehberdim mod oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü En Seviğim PvP Serveri
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evt zaten şuanda anlaşıyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Çalışkan ve azimli
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Samimi Kankam gibi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? UHC FFA mapını

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Akif Kanat
Skype veya Facebook adresiniz:murat.kanat45
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):razjinh serverinizde crack bi hesabla girmiştim
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4-5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:1-2 ay önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1-2 ay
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:bu sunucuda hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:ismini hatırlamıyorum kapandı için dağıldık
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:tabii ki
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucunuzda oynadım seviyorum ve kendimi artık oyunda bi özelikte görmek istiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:tabii ki herkesle anlaşırım
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Hırsım çalışkanlığım
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Arkadaşım gibi samimi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Hayır çok sinirlenirsem nadir
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Lobini girişini :)
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Neyfel Atik
Skype veya Facebook adresiniz:skype Manyak Adam
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iFrage
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 Yıl
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Green Pvp Acıldıgından beri
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Green Pvp Acıldıgından beri
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:1 Serverde rehberdim mod oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü En Seviğim PvP Serveri
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evt zaten şuanda anlaşıyorum
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Çalışkan ve azimli
Hiç ban veya mute yediniz mi?:hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Samimi Kankam gibi
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır kullanmam
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? UHC FFA mapını
Reddedildiniz.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim. Bir yarım saat oynamıştım sıkıntıdan hoşuma gitmişti. Elinize sağlık.

iiBh__IQ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Barış Kireçci
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:Facebook Barış Kireçci Skype ▆▇██ ✯ ★β⋏R⊥S Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ★ ✯ ██▇▆
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iiBh__IQ
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:4 Hafta Önce Forumda Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:4 haftaya yakın oynuyorum
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9/10 1 puanı ise serverde pvp sırasında lag girmesi
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Malesef Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:moonstar da rehber oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucunuzunda baya oynadım ve bir sürü bilgi edindiğim için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Hızlı bir oyuncuyum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Yedim fakat servere ilk geldiğimde hack,team tarzı şeylerin yasak olduğunu bilmediğim için
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Sunucudaki herkese kardeşim gibi davranıyorum
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Eğer çok sinirlenirsem kaçabiliyor
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:pvp Sırasında Lag Girmesini Kaldırmak

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Adınız ve Soyadınız:Barış Kireçci
Yaşınız:16
Skype veya Facebook adresiniz:Facebook Barış Kireçci Skype ▆▇██ ✯ ★β⋏R⊥S Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ★ ✯ ██▇▆
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iiBh__IQ
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:4 Hafta Önce Forumda Keşfettim
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:4 haftaya yakın oynuyorum
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9/10 1 puanı ise serverde pvp sırasında lag girmesi
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Malesef Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:moonstar da rehber oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucunuzunda baya oynadım ve bir sürü bilgi edindiğim için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evet anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Hızlı bir oyuncuyum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Yedim fakat servere ilk geldiğimde hack,team tarzı şeylerin yasak olduğunu bilmediğim için
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Sunucudaki herkese kardeşim gibi davranıyorum
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Eğer çok sinirlenirsem kaçabiliyor
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:pvp Sırasında Lag Girmesini Kaldırmak

Reddedildiniz.

BatucuqTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Batuhan YİLDİZ
Yaşınız:17
Skype veya Facebook adresiniz: Yetkili kadrosunun çoğu bende ekli, ve benimki çok uzun olduğu için veremiyorum :(.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iWallys.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?2 yıldır minecraft oyuncusuyum, sanırım 1 yıl önce keşfettim "Online"yi.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Açıldığı ilk günden keşfettim (greendede vardım).
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:LuckyMc adlı sunucuda tam hatırlamıyorum fakat, 1-2 aydır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5 olurdu fazla bir eksiği olmasada çok nadirde olsa lag olabiliyor.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet, Yetkili oldum. (mod)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Referans verebilirim, daha once provanasda minimod'luk yaptım. (istifa ettim.)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Tabi kii ! yerimde duramıyorum suan :))
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuyu yüceltmek için yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Ben uysalımdır kimse bana sorun çıkarmazsa ona dokunmam zarar vermem arkasından konuşmam,yani anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Fikirlerim,yaratıcılığım amacım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet ama çok ağar ban yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoş,anlayışı,söz vererek,yardımcılık hissini kazandırarak.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):10000 mesaj attıysam 5 tanesi argo 2si küfürdür oda çok ağır değil.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Yunusla anlaşamıyordum ama diğer kişilerle evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Şuanlık gayet iyi, bayrak kapmacayı merak ediyorum.

FFHD

En iyi cevaplar
21
Adınız ve Soyadınız:Batuhan YİLDİZ
Yaşınız:17
Skype veya Facebook adresiniz: Yetkili kadrosunun çoğu bende ekli, ve benimki çok uzun olduğu için veremiyorum :(.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):iWallys.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?2 yıldır minecraft oyuncusuyum, sanırım 1 yıl önce keşfettim "Online"yi.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Açıldığı ilk günden keşfettim (greendede vardım).
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:LuckyMc adlı sunucuda tam hatırlamıyorum fakat, 1-2 aydır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5 olurdu fazla bir eksiği olmasada çok nadirde olsa lag olabiliyor.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet, Yetkili oldum. (mod)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Referans verebilirim, daha once provanasda minimod'luk yaptım. (istifa ettim.)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Tabi kii ! yerimde duramıyorum suan :))
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuyu yüceltmek için yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Ben uysalımdır kimse bana sorun çıkarmazsa ona dokunmam zarar vermem arkasından konuşmam,yani anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Fikirlerim,yaratıcılığım amacım.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet ama çok ağar ban yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hoş,anlayışı,söz vererek,yardımcılık hissini kazandırarak.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):10000 mesaj attıysam 5 tanesi argo 2si küfürdür oda çok ağır değil.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Yunusla anlaşamıyordum ama diğer kişilerle evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Şuanlık gayet iyi, bayrak kapmacayı merak ediyorum.

Reddedildiniz.

AdemGNGR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Adem Uzunay
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:*▬▬▬▬๑۩Adem۩๑▬▬▬▬*
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):LentzerMo
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3.5 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:açıldığından beri.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:açıldığından beri.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:sadece MVIP ve vip+ yetkilerine sahip oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:GrasyMedas da Moderatördüm adım:Qrawless di
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet %99
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:sunucuyu hilelerden korumak ve sunucuyu üst sıralara çıkartmak.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Davranışlarım ve komutlarım
Hiç ban veya mute yediniz mi?:ban yedim mutede yedim ama haksız yere.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Çok iyi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):kullanmam asla.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Çok Rahat bir şekilde anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Şuanlık yok

FFHD

En iyi cevaplar
21
Adınız ve Soyadınız:Adem Uzunay
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:*▬▬▬▬๑۩Adem۩๑▬▬▬▬*
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):LentzerMo
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:3.5 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:açıldığından beri.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:açıldığından beri.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:sadece MVIP ve vip+ yetkilerine sahip oldum.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:GrasyMedas da Moderatördüm adım:Qrawless di
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet %99
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:sunucuyu hilelerden korumak ve sunucuyu üst sıralara çıkartmak.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Davranışlarım ve komutlarım
Hiç ban veya mute yediniz mi?:ban yedim mutede yedim ama haksız yere.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Çok iyi davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):kullanmam asla.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Çok Rahat bir şekilde anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Şuanlık yok

Reddedildiniz.