MafiaSurvival.hosthorde.net > 2 yıl sunucumuz ödendi! >tecrübeli survival sunucu > emek %100 online!

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
küfür etmeninde alemi yok kardeşim forum bura forumun bile kuralları vardır.

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ortaklıgına Girdim. Post kasmaya gelen kişi sayısı fazla. Bu Konu tartışma konusu değil. Dikkatli olalım.

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buna Çalıntı demeniz doğru değil. İnternette herkese açık duruyor. Ama ben bize ait oldugunu sanıyordum Salimi Yönlendiriyorum.
Çalıntı demeniz doğru degil? kendiniz güzel yorum yazdıyorsunuz (zaten hepsinin yorumu en çok 5 kendinizin yazdırdıgı burdan belli oluyor)

Cevabımı bekliyorum...

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalıntı demeniz doğru degil? kendiniz güzel yorum yazdıyorsunuz (zaten hepsinin yorumu en çok 5 kendinizin yazdırdıgı burdan belli oluyor)

Cevabımı bekliyorum...
Eskiden olan olaylar beni ilgilendirmez. Ben ortaklığa bugün girdim salimle konuşunuz. konuyu kirletmeyelim özel mesaj atın.

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim fikrim ve tasiyem şu oyuncu kardşeim; sunucu kötü, yan çarlarlan veya yetkililerine güzel yorum yazıyorlar (dikkat ederseniz hepsinin yorum sayısı 5)
@Greyder

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim fikrim ve tasiyem şu oyuncu kardşeim; sunucu kötü, yan çarlarlan veya yetkililerine güzel yorum yazıyorlar (dikkat ederseniz hepsinin yorum sayısı 5)
@Greyder
Kibarca : Kesermisin sesini kötüyse oynamazsın zorla tutmuyoruz. Benim yan hesapla yorum yazdığım felan yok bas git post kasmayı bırak

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kibarca : Kesermisin sesini kötüyse oynamazsın zorla tutmuyoruz. Benim yan hesapla yorum yazdığım felan yok bas git post kasmayı bırak
Post kasmak nedir bilirmisin yorum yazıyorsun yorum kasıyorsun yorum kasmanın nesi güzel? ve post kasmıyorum şimdi sus.

Steinmax

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server *** gibi asistan ruba gamer öldürüyorlar admin

ffff ruba gamer ıın asistanlığını alınnn