Magaza Sistemi Tanıtım | Kredi & Puan & Para | Magaza ! Skript

Konu Geliştirilmeli İse 1 ve 2'y 3'ü Cevaplandirin Skript ile ise 4 ve sonrasini cevaplandirin !

• Kullanılan toplam oy
    36

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cok Guzel Bir Skript Insallah Paylasirsin. Bekliyecegim +1
Evet Böle istekler gelirse paylaşacağım
Açacağım sunucunun güncellemesinde, haftalık Ürünler olarak kullanacağım. Good!
Kullanırsan Benim İcin iyi :)
Editleyip kullanabiliyoz demi.
İstediğin Kadar Edit Yap :) Ama Şunu Unutma Onun yapimcisi Var ( ben )
Şu Sorunun cevabi annemle dövüş oynadik beni dövdü :D o yüzden yoruldum die yazdim :) :D
Skript Defalarca Paylaşıldı Sadece on mine ile diamond kırana add 1 to {diakıran.%player%} yapmıssın 1 eklemiş eklenmiş falan işte kolay kod
sadece içerik fazla.
Ve
Bu Kadar Paylaşılmasına Ragmen Sen Beklemissin !
kendin yap gör :D
Sen Hic Calmısyorsun SAnki :)
sen beni savunmussun sağol
Herkeze Tşk

Aklımda Lapis Kaldiğindan Dolayı Elmas GOld Olcak yerlere Lapis yazmisim onlari elimden geldikce düzenliyorum

+Güncel
+Güncel
+Yakında Paylaşılcak !

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum ben menüyle ilgili bir hata alıyorum. Paylaşırsan eğer seninkine bakarak hatamı düzelteceğime inanıyorum. Paylaşırsan mutlu edersin :) +1

R

Reloven

Ziyaretçi
Güzel Sunucuma Baka Baka İyi Çalmışın :)
Çalmak çok saçma bir şey yani neye dayanarak bunu diyorsun skripti bilen herkes yazabilir senin sunucundaki birşeyi görüp yapabilirse yapabilir bu ona kalmıs skript açık kaynak bir şey zaten gizlisi saklısı yok ha illa çalınmasınmı diyosun git telif hakkı talep et para verip ozaman saçma saçma konusma burada gel açıcagımız sunucuya çal çalabiliyorsan görelim o zaman burada 1 saatte yapılacak basit bir skript için laga luga yapma gece gece sinirlendirme adamı.

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin güzel bişe demiyorum, ama admin komutlarını birazdaha kısaltabilirdin.

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çalmak çok saçma bir şey yani neye dayanarak bunu diyorsun skripti bilen herkes yazabilir senin sunucundaki birşeyi görüp yapabilirse yapabilir bu ona kalmıs skript açık kaynak bir şey zaten gizlisi saklısı yok ha illa çalınmasınmı diyosun git telif hakkı talep et para verip ozaman saçma saçma konusma burada gel açıcagımız sunucuya çal çalabiliyorsan görelim o zaman burada 1 saatte yapılacak basit bir skript için laga luga yapma gece gece sinirlendirme adamı.
Afedersinde Neyin Kafasını Yaşıon Aga Sorabilirmiyim Bu Kadar Sinirlenmek Kolaysa Sinir Olarak Doğmuşumdur Anladın.

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cok Guzel Bir Skript Insallah Paylasirsin. Bekliyecegim +1
üzgünüm bilgisayarim yandi ve projem gitti malesef yaz'ın bir günü vericeğim

Ne Zaman Paylaşacaksın

Dostum ben menüyle ilgili bir hata alıyorum. Paylaşırsan eğer seninkine bakarak hatamı düzelteceğime inanıyorum. Paylaşırsan mutlu edersin :) +1

Gardasım paylaş artık :)

Arkadaşlar, Bilgisayarim yandığından yazın bir günü paylaşacağım . :( :olgun: