Market ı-i Sorunu Destek Lütfen

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sunucunun En Büyük Sorunlarından Biriside Budur , Bu Forumda Bütün Herşeyime Nerdeyse Çözüm Bulmaktayım , Bu Konuda Yardımcı Olan Arkadaşlarıma Çok Teşekkür Ediyorum

Sıkıntı Şöyle :
- Tabelayi Alıyorum Elime Kuruyorum En Üste Market Alt Satırına Adeti 64 Diyelim 3. Satıra B 300 Veya S 200 Gibi Fiyatlar En Alta İtemin Kodu Veya İsmini Yazıyorum Ancak İçinde I i Harfi Geçen İtemler Kuruluyo Ama Ne Satın Alınıyor Nede Satılıyor Yani Diyelim BEn İtem Koduna 264 Yazarsam " Dıamond " Olarak Çıkıyor " Diamond " Yazsam Böyle İtem Bulunamadı Diyor Yani Sorunun Essentialsdan Olacağını Düşündüm Ancak Değiştirdik Hayla Aynı Hata Mevcut . Yani Bir Türlü Çözümüne Ulaşamadık ..
Bu Sorun Sadece Markettede Değil Yani Diyelim BEn MineResetLite İle Diamond Block Koyucam Diamond Yazdığımda Olmuyor Mecburen Dıamond Veya Lapis Koyacağımda Lapis Ore Yerine Lapıs Ore Yazıyorum Yani Nedenini Bilmiyorum EchoPet Kullanıyorum i Olan Petler İnvalid Type Olarak geçiyo Anlamıyorum Lütfen Yardımcı Olun ..

Destek Verecek Arkadaşlarım İçin Sunucumuz Bize Aittir , Linux Makinedir , 1.8 Sürümdür ..

Son düzenleme:

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk Kodunu Yaz Olmazmı ?

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Sxyen Belirttim Ya 264 Yazınca Dıamond Oluyor Diye ..

Destek Lütfen ..

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
EssentialsX ile dener misin? Essentials'ın şuanda en son sürümü bu dur.

emirhlc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende aynı sorunu yaşıyorum başka bir forumda sisteminizin diliiiglizce yapın yazıyordu. bendeki win8 single launguage deneyemedim sen dene bnece