Mars'da Yaşam Olabileceği Hakkında ki Düşüncelerim

Sizce Teorim Gerçek Olabilir mi ?

• Bence Olabilir.

Kullanılan: 1 16.7%
  • Ben Olamaz Kardeşim.

Kullanılan: 3 50.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Bu anket kapanacak: .

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam Millet.Ben Mehmet.Bu Gün Mars İsimli Gezende Eskiden Yaşam Olabileceğini Düşündüren Bir Düşüncem Var ve Bunu Size Anlatmak İsterim.
Eskiden Biz İnsanlar Daha Var Olmamış İken ve Dinazorların Doğmamış İken Yani Dünyamız Bebek İken Marsda Yaşam Vardı.Onlarda Bizim Gibi İlk İnsandan Başlayarak Son İnsana Kadar Teknolojiyi Keşfettiler,Krallıklar Kurdular Sonra Savaşlarda Krallıklar Yıkıldı Krallıklar Yıkılınca Bunlar Bizim Gibi Meclis Kurdular Hak ve Hukuku Getirdiler.Bunlardan Bazı Ülkeler Eyalet İken Bazıları Cumhuriyetti Bunlar Yavaş Yavaş Teknolojiyi Keşfederler.Elektriğe Benzer Enerji Buldular,Televizyona Benzer Eşyalar Ürettiler ve Seri Üretime Geçtiler vb. Bunlar Sonra Bizim Gibi Başka Gezegenleri Merak Ettiler Uydu vb. Attılar,Uzaya Çıktılar Sonra Bunlarda Takvim 2720 Oldu(Gerçek Olmayabilir) Mars Artık Bu Canlıların Nüfüsünü Kaldıramıyordu.Her yer Bina 1 Tek Ağaca Benzer Bitkimsi Bir Şey Kalmamıştı ve Bu Canlılar Neyse ki Oksijen Değil Başka Bir Gaz Soluyorlardı.Mars İyice Nüfüsü Kaldıramayınca ve Bazı İnsanlar Başka Ülkelere Hakaret Edip Suikast Yapınca 4. Mars Savaşı Çıktı.Onlarda Bizim Gibi Atom Bombasına Benzer Daha Güçlü Patlayıcılar Ürettiler.Bunu Hava Saldırısı Olarak Attılar.Tüm Yaşayan Varlıklar ya Atom Bombasına Benzer Bir Bombanın Yakıcılığıyla Atomuna Ayrıldı Kimisi Radyasyondan Öldü ve En Sonunda Mars Kurak Bir Çöle Dönüştü.
Benim Düşüncem Bu Kadar.
Ve Dediğim Gibi Sadece Hayal Gücü
İyi Günler ve İyi Forumlar Dilerim...

Son düzenleme:

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence mantıksız çünkü öyle bir şey olsa şu an ayda olan NASA'nın aletinde bunların izleri kalıntıları vb görünürdü ki mars şu an bomboş bir yer.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence mantıksız çünkü öyle bir şey olsa şu an ayda olan NASA'nın aletinde bunların izleri kalıntıları vb görünürdü ki mars şu an bomboş bir yer.
Ben Orda Ne Yazmışım Güzel Kardeşim.Daha Dinazorlar Var Olmadan Demişim ve Tekrardan Hatırlatıyorum ''Bu Bir TEORİ''.

En iyi cevaplar
0
tabi dünya mars ile başka bir gezegenin çiftleşmesinden meydana gelmiş bi gezegen :/

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben Orda Ne Yazmışım Güzel Kardeşim.Daha Dinazorlar Var Olmadan Demişim ve Tekrardan Hatırlatıyorum ''Bu Bir TEORİ''.
teori; bir olgunun, sürekli olarak doğrulanmış gözlem ve deneyler baz alınarak yapılan bir açıklamasıdır. lütfen kardeşim, hayal gücüm deseydin :)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
teori; bir olgunun, sürekli olarak doğrulanmış gözlem ve deneyler baz alınarak yapılan bir açıklamasıdır. lütfen kardeşim, hayal gücüm deseydin :)
En Sonunda da Hayal Gücü Demişim ._.[DOUBLEPOST=1439311158,1439311083][/DOUBLEPOST]
tabi dünya mars ile başka bir gezegenin çiftleşmesinden meydana gelmiş bi gezegen :/
Çok Güzel Dalga Geçiyorsun.Madem Olamaz Diyorsun Nazikçe Söylesen Ölüyor musun ? Orda Ankete Bas Yada :p