Mause, Klavye ve Kulaklık Fikirlerinzi bekliyorum...

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Yeni bir mause klavye ve kulaklık alacağım herhangi bir fiyat sınırlaması yok türkiyeden olmasınada gerek yok amerikadan tanıdık getirecek sizce ne almalıyım ?
Aklımda
Mause olarak http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-ouroboros
Klavye olarak http://www.razerzone.com/store/razer-deathstalker-ultimate
Kulaklık olarak http://en-de.sennheiser.com/on-ear-headphones-stereo-hd8-dj
İlgimi çeken şeylerden biride http://www.ambx.com/showcase/ambx-gaming
var sizce iyimi ediyorum ?

Son düzenleme:

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mause ve kulaklık iyi gözüküyor. Fakat Klavye linki farklı bir şeyi açıyor sanırsam.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mause ve kulaklık iyi gözüküyor. Fakat Klavye linki farklı bir şeyi açıyor sanırsam.
Linki kontrol ettim sorun yok klavyenin olduğu linke gidiyor fakat hemen sana klavyenin ismini yazayım. Razer Deathstalker Ultimate

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah fakat aklıma takılan bir şey var mause konusunda cyborg rat 9 mu bumu cidden çok kararsızım :emin:

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
İnşallah fakat aklıma takılan bir şey var mause konusunda cyborg rat 9 mu bumu cidden çok kararsızım :emin:
R.A.T Lar iyi görünsede bir süre sonra bozuluyor Basınç Sistemleri Çok Dayanıklı Diğil Ama Genede Çok İyi İş Görürler ...

Bence
-Kulaklığı Kraken 7.1 Yap Yada Krakenin Başka Bir Serisi
-Mouse Razer Ouroboros Elite Yap Yada
-Klavye MSI Steleseries'ten APEX Yap

Razer Ses VE Mouse Konusunda Elite ... Stellseries Klavyelerinin Tepki Süresi Çok İyi

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
razer deathadder mouse sahibiyim mouse 5-6 butonları çalışmıyor çeşke almasaydım diyorum ama yeni pcmi aldıktan 1 aya kalmaz steelseries alıcam razer'i boşver her ürünü çok kaliteli olmuyor sen steelseries almaya bak

DamRISH

En iyi cevaplar
0
razer deathadder mouse sahibiyim mouse 5-6 butonları çalışmıyor çeşke almasaydım diyorum ama yeni pcmi aldıktan 1 aya kalmaz steelseries alıcam razer'i boşver her ürünü çok kaliteli olmuyor sen steelseries almaya bak
Ürünü Nerden Aldığınada Bağlı Oluyor ... Türkiye İse Normal ... Mesela Ben MSI Aldım Bulana Kadar Canım Çıktı Outlet Ürünler Çok Çünkü ... Ayrıca Amerikadan Getirseydin Razer'i İyi İş Görür Mesela Kuzenimde Kraken 7.1 Var "Gerçi USB Girişini Bir Güzel Halletti İlk Günden De 1 Yıl Falan Oldu" Bendede Razer Ouroboros Almıştım Ozamanlar Halla Kulanıyorum Gerçi şu an Kendi Raflarımda Başka Bir Mouse Kulanıyorumda ... Yani Razer Deathadder 6 Yıla Kadar Dayananını Gördüm

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
R.A.T Lar iyi görünsede bir süre sonra bozuluyor Basınç Sistemleri Çok Dayanıklı Diğil Ama Genede Çok İyi İş Görürler ...

Bence
-Kulaklığı Kraken 7.1 Yap Yada Krakenin Başka Bir Serisi
-Mouse Razer Ouroboros Elite Yap Yada
-Klavye MSI Steleseries'ten APEX Yap

Razer Ses VE Mouse Konusunda Elite ... Stellseries Klavyelerinin Tepki Süresi Çok İyi
Kulaklığı sadece oyun için kullanmayacağım aynı zamanda dışarı çıktımda telefonum aracılığı ile kaliteli bir müzik deneyimi vermesi gerekiyor o yüzden beats veya bose diye düşünüyorum ama bose kulaklıkları pazarda 10 tl ye satılan kulanlıklar gibi görünüyor :(
Mauseyi bilemedim tam sana yorum yazıyordum bir yeni güncelleme bir baktım bir razer kullanıcısı. rat çabuk bozuluyor diye duyduydum ama bilemedimki :D
Klavyede aynı şekilde çok kararsızım.
(Şu anda logitech g510 kullanıyorum fakat baya eskidi)

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben d&r dan aldım razer deathadder'i ve steelseries kadar iyi olamaz git bak bütün e-spor liglerinde steelseries kullanılır

DamRISH

En iyi cevaplar
0
ben d&r dan aldım razer deathadder'i ve steelseries kadar iyi olamaz git bak bütün e-spor liglerinde steelseries kullanılır

D&R'dan Alıyorsan Şimdiden geçmiş Olsun o_O ... Oradan Oyun İçin bir şey Alınmaz Alınacaksa Kitap Alınır Ve ... SteelSeries E-Sport'a Önceden Sponsor Olan Bir Marka... O Klavye + Mouse desteği Veriyor ... Razer Gane Okadar Bonkör Bir Marka Diğil

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama zaten tek ben mağdur olan değilim git bak internete yaz razer deathadder button not working filan diye birde adamdan satın alıyorlarki paraları var

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizce cyborg ambx alınırmı (4 tane yani 2 paket)

DamRISH

En iyi cevaplar
0
ama zaten tek ben mağdur olan değilim git bak internete yaz razer deathadder button not working filan diye birde adamdan satın alıyorlarki paraları var

Razer Deathadder Yıllar Önce Çıkan Bir Mouse 8 Yıl Oldu Galiba ... Onun Haricinde Biraz Bak 6 Yıllık Falan Kulanan Adamlar Var Sen Düşün Bide ? ... E Tabi Arada Bir Bozuluyor Sonuçta Şuanki Sistemleri Daha İyi ...

Sizce cyborg ambx alınırmı (4 tane yani 2 paket)
Yani ... Pek Gerekli Diğil

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yani ... Pek Gerekli Diğil
Şu andaki kasamı görsen zaten kahkahalar atarsın :D Ekran kartımdan pahalı bir kasa sahibiyim cosmos 2 bilirsin belki. Zevk meselesi diyelim fakat şu klavye işinde cidden kararsızım mause ve kulaklık neysede klavye kafamı karıştırıyor 1 haftadır karar veremedim son 5 günüm zaten tanıdık yakında dönüyor türkiyeye :(