Mause, Klavye ve Kulaklık Fikirlerinzi bekliyorum...

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çöp kardeşim ona sahip olanlar diyorsunda biz onlara hakaret etmiyoruz ama kart çöp yani
Tamam canım bu konudamıydı hatırlamıyorum ama ben kendi ağzımlada dedim zaten çöp diye ama mc de orta ayarlarda 1000 fps almasınıda biliyor :D Yılbaşı gelsin bir gtx titan değil titan black alabilirim yada radeon r9290X
Buda önemli olan ama çöp olan bileşenlerden bir görüntü :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben alsaydım nvidia alırdım ama bende r9 290 tri-x alyorum 4 bin küsürlük bir şey topluyoruz napalım biz fakiriz

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana ekran kartı olarak Gigabyte twinforce (yanlış yazmış olabilirim) gtx 770 önerdiler. Asus dualcu II OC gtx 780 ti aldım sende güzel tercih etmiş miyim?

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternetten baktığımda bende nefret ettiydim fakat gerçek halini bir gördüm vatanda bana bir bakışı var uff :D Zaten önündede çok hoş bir paneli var tüm fan hızlarını ayarlayabiliyon. Bide dev gibi içi boş hali (tam emin değilim) 22 kile bazen ağırlıkta çalışabiliyorsun çok yönlü yani :D
22 Kilo mu benim kasa daha iyi ama yha

Kasam. Haf 912

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
22 Kilo mu benim kasa daha iyi ama yha

Kasam. Haf 912

Sen onu demeden önce git bir gerçekte gör kasayı boyu desen aşırı yüksek zaten ilk bakışta aşk öyle diyim bende sevmediydim başta sonra al beni al beni rüyama girdi bende sıvı soğutma kasaya uymadı bahanesi ile gittim aldım :D

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen onu demeden önce git bir gerçekte gör kasayı boyu desen aşırı yüksek zaten ilk bakışta aşk öyle diyim bende sevmediydim başta sonra al beni al beni rüyama girdi bende sıvı soğutma kasaya uymadı bahanesi ile gittim aldım :D
Büyük mü nonono asla büyük bir kasaya neden ihtiyaç duyuyorsubuz ki mid-tower kasa en iyisi

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Büyük mü nonono asla büyük bir kasaya neden ihtiyaç duyuyorsubuz ki mid-tower kasa en iyisi

Mid towermi peh :D full tower kullanıyodum super tower görünce direk aşıh olduğum :aşık:

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende duyduğumda ilk öyle dedim kısacası aldığında nereye koyacağını bilemediğin ve mesanın altına sığmayan kasaya denir :D
Ne ihtiyaç var ki mid-tower yetmiyorsa full-tower. Akar

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne ihtiyaç var ki mid-tower yetmiyorsa full-tower. Akar

Burdaki vatanlardan birine git ve kasayı gör ondan sonra yorum yazarsın dediğim gibi görmeden önce bende senin gibi düşünüyordum :D

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana bir kaç tavsiye vereceğim.
1-Teknolojik sitelerde dolaşırken "oyuncu faresi" yada "oyuncu klavyesi" tagıyla gördüğün donanımlara itibar etme. Görüntüsü ne kadar cazip gelse de oyunlardan para kazanan ve cs:go turnuvalarına girmeyen birisi isen, seni 3 yıl boyunca idare edebilecek 20 tl civarında güzel bir klavye alman senin yararın olur.

2-Ünlülerin ve zenginlerin kullandığı beats... Görüntüsü ne kadar hoş değil mi ? Aslında öyle fakat fiyatları çok uçuk. 200 liralık bir beats yerine 150 liraya daha kaliteli bir kulaklık alabilmen mümkün. Hiç markasına aldırıpda Beats alayım deme... Aynı hataya ben düştüm sen düşme ^^

3-Mouse hakkında bir şey diyemeyeceğim, oyuncu faresinden öte, elinin en rahat şekilde hareket edebileceğini düşündüğün fareyi seçmek senin için daha iyi olur. Tekrar dediğin gibi, cs:go turnuvalarından para kazanan profesyonel birisi değilsen bu tür şeyleri alman cebini yakmaktan başka bir işe yaramaz.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sana bir kaç tavsiye vereceğim.
1-Teknolojik sitelerde dolaşırken "oyuncu faresi" yada "oyuncu klavyesi" tagıyla gördüğün donanımlara itibar etme. Görüntüsü ne kadar cazip gelse de oyunlardan para kazanan ve cs:go turnuvalarına girmeyen birisi isen, seni 3 yıl boyunca idare edebilecek 20 tl civarında güzel bir klavye alman senin yararın olur.

2-Ünlülerin ve zenginlerin kullandığı beats... Görüntüsü ne kadar hoş değil mi ? Aslında öyle fakat fiyatları çok uçuk. 200 liralık bir beats yerine 150 liraya daha kaliteli bir kulaklık alabilmen mümkün. Hiç markasına aldırıpda Beats alayım deme... Aynı hataya ben düştüm sen düşme ^^

3-Mouse hakkında bir şey diyemeyeceğim, oyuncu faresinden öte, elinin en rahat şekilde hareket edebileceğini düşündüğün fareyi seçmek senin için daha iyi olur. Tekrar dediğin gibi, cs:go turnuvalarından para kazanan profesyonel birisi değilsen bu tür şeyleri alman cebini yakmaktan başka bir işe yaramaz.
1-) Zaten şu anda kullandığım klavye 250 tl belkie fazla ve görünüş pek önemli olmasada konfor benim için cidden çok önemli çok şükür herhangi bir para sıkıntımız yok hatta birazda fazladan var o yüzden fiyat benim için pek önemli bir etken değil rahat olsun kullanışlı olsun yeter :D
2-) Şu anda beats solo hd kullanıyorum 2 sene önce belkide 3 iskoçyaya gittiğimde havalimanından aldıydım. Şu anda kablosu kemirilmiş ve kendiside ölmüş vaziyette fakat müzik dinlemeyi gerçekten seviyorum bu yüzden ya bose yada beats diyorum :) (Bose 10 kusuşluk gibi duruyor o başka)
3-) Şu andada 260 tl lik bir mause kullanıyorum ve sol tıka basa basa ömrünü bitirdim galiba çok sert basmam gerekiyor bazende sorunsuz çalışıyor değişik bir durum :D Bu fazlası ile ergonomik olduğundan normal mauseye alışabileceğimi sanmıyorum. Hatta geçen sene amerikadayken macbook alıyordum o hevesle birde apple magic mouse aldım kullanamıyorum ve verdiğim 100 dolar ile kablosuz şarj ünitesine verdiğim bir o kadarda para çöp oldu :( Kıasacası ergonomi çok önemli benim için...

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-) Zaten şu anda kullandığım klavye 250 tl belkie fazla ve görünüş pek önemli olmasada konfor benim için cidden çok önemli çok şükür herhangi bir para sıkıntımız yok hatta birazda fazladan var o yüzden fiyat benim için pek önemli bir etken değil rahat olsun kullanışlı olsun yeter :D
2-) Şu anda beats solo hd kullanıyorum 2 sene önce belkide 3 isk**yaya gittiğimde havalimanından aldıydım. Şu anda kablosu kemirilmiş ve kendiside ölmüş vaziyette fakat müzik dinlemeyi gerçekten seviyorum bu yüzden ya bose yada beats diyorum :) (Bose 10 kusuşluk gibi duruyor o başka)
3-) Şu andada 260 tl lik bir mause kullanıyorum ve sol tıka basa basa ömrünü bitirdim galiba çok sert basmam gerekiyor bazende sorunsuz çalışıyor değişik bir durum :D Bu fazlası ile ergonomik olduğundan normal mauseye alışabileceğimi sanmıyorum. Hatta geçen sene amerikadayken macbook alıyordum o hevesle birde apple magic mouse aldım kullanamıyorum ve verdiğim 100 dolar ile kablosuz şarj ünitesine verdiğim bir o kadarda para çöp oldu :( Kıasacası ergonomi çok önemli benim için...

Tek diyeceğim şu Sennheiser > Beats = Sony