Mavi-Cüce | Spawn

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiçbir serverde builder olmayı denedinizmi ? Yani olmak istedinizmi ? Bence boşa çalışmayın bir servere geçirin yaptıklarınızı.
çok güzel olmuş ellerinize sağlık çok bayıldım
bayadır minecraftı oynuyorum bu kadar muhteşem bir yapıt görmedim +1
onu yazarken çok uykuluydum ama gerçekten güzel olmuş tebrikler

Helal olsun,her adam yapamaz böyle bir yapıt.

Teşekkürler! :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ByNovem Neden Ekibinizde Yok ?

SoCraft'a gitti sanirim bende mimarlıktan çıkmıştım... :kıkırdama.[DOUBLEPOST=1375608727,1375608660][/DOUBLEPOST]Yapıya gelirsek daha çok detayla daha güzel olabilir W.E'den biraz kaçınmalısınız :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
SoCraft'a gitti sanirim bende mimarlıktan çıkmıştım... :kıkırdama.[DOUBLEPOST=1375608727,1375608660][/DOUBLEPOST]Yapıya gelirsek daha çok detayla daha güzel olabilir W.E'den biraz kaçınmalısınız :)

Kovalıcaklar bizi :D

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben Socrafta gitmedim zaten mimarlığıma Socrafta başlamıştım halada ordayım ve Minecraftturk serverindede mimarım 2 işi bir arada yapıyorum yani.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam hayatını minecrafta adamış. (aynı ben)

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam hayatını minecrafta adamış. (aynı ben)

Teşekkür ederiz :)

World-Edit veya Voxel-Sniper gibi bir pluginden neden kaçınmamız gerektiğini gerçekten anlamış değilim? Biz elimizdeki tüm imkanları kullanmaya çalışıyoruz. İşimizi güzelleştirecek veya hızlandıracak bir şey varken kullanmamak aptallık değil midir?

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz :)

World-Edit veya Voxel-Sniper gibi bir pluginden neden kaçınmamız gerektiğini gerçekten anlamış değilim? Biz elimizdeki tüm imkanları kullanmaya çalışıyoruz. İşimizi güzelleştirecek veya hızlandıracak bir şey varken kullanmamak aptallık değil midir?

World-Edit ile yuvarlak,daire v.s şekiller yapabilirsin ama ayrıntısız oluyor, Voxel-Sniper'e gelirsek çevre dizaynda çok işe yarayan bir şey tek söylediğim world edit daha az kullanmanız :)

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
World-Edit ile yuvarlak,daire v.s şekiller yapabilirsin ama ayrıntısız oluyor, Voxel-Sniper'e gelirsek çevre dizaynda çok işe yarayan bir şey tek söylediğim world edit daha az kullanmanız :)

Ayrıntısız olanları tabi ki elle düzeltiyoruz. O kadar üşengeç değiliz. Sadece Özellikle tanınan mimarlardan bunu bekliyorum. World Edit gibi yardımcı araçları kötülemeyiniz hiçbir yerde. 1 saatte yapılabilecek bir şeyi 8 saatte yaptırmayın. Ayrıca Diğer yapımızda Æmmit'in bulduğu muhteşem bir şey kullandık. Gerçekten böyle araçların ustasıdır diyebilirim :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Aynen bence de mcedit ile single player commands kullanmak kötü bir şey değil sonuçta yaptığın şey yine senin yaratıcılığınla alakalı. Kötü durduğu yerler ise tabii ki elle düzeltilir adamlar sonuçta bu işin ustası olmuş artık :D :D