mc.2bas2tas.org | 2baş2taş Anarşi Sunucusu | 2b2t Klonu! [1.12.2]

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu biraz iddialı gibi fakat burada bence konu baltalanıyor gibi sanırım, bence burada sunucuyu beğenmiyorsanız da öneri verebilirsiniz her iki taraf için de uygun olabilir.

Metacorn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu biraz iddialı gibi fakat burada bence konu baltalanıyor gibi sanırım, bence burada sunucuyu beğenmiyorsanız da öneri verebilirsiniz her iki taraf için de uygun olabilir.
Maalesef malum sunucunun fanboyları, tarafından baltalanıyor konu, yapabilecek bir şey yok :/ Kesin kanıtları olmadan konuşmaları bana komik ve üzücü geldi. Yorumun için teşekkür ederiz, umarım dediğini okuyup bir şeyler anlayabilirler.
Şimdi ve ileride, 2baş2taş.
-Meta(Co-Owner)

Metacorn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ve maalesef özel olarak konuşmaya çalıştığımızda saçma şekilde gülerek engel atıyor. Diğer sunucuların yalakalığını yapmaya devam et ve bu konudan uzaklaş.

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef malum sunucunun fanboyları, tarafından baltalanıyor konu, yapabilecek bir şey yok :/ Kesin kanıtları olmadan konuşmaları bana komik ve üzücü geldi. Yorumun için teşekkür ederiz, umarım dediğini okuyup bir şeyler anlayabilirler.
Şimdi ve ileride, 2baş2taş.
-Meta(Co-Owner)
Senin dediğinde de "fanboyları, tarafından baltalanıyor konu, yapabilecek bir şey yok :/ Kesin kanıtları olmadan konuşmaları bana komik ve üzücü geldi." kısmında onlarda kinlenebilme durumları olabilir ve sırf bu yüzden her iki tarafın bir konu açılıp ceza almasına sebep olabilir. Burada taraf tutuyor gibi gözükebilirdim bunu söylemezsem de sanırım.

Metacorn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin dediğinde de "fanboyları, tarafından baltalanıyor konu, yapabilecek bir şey yok :/ Kesin kanıtları olmadan konuşmaları bana komik ve üzücü geldi." kısmında onlarda kinlenebilme durumları olabilir ve sırf bu yüzden her iki tarafın bir konu açılıp ceza almasına sebep olabilir. Burada taraf tutuyor gibi gözükebilirdim bunu söylemezsem de sanırım.
Tarafları belli ve zaten kinliler. Yapabileceğim bir şey yok :/

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tarafları belli ve zaten kinliler. Yapabileceğim bir şey yok :/
Siz böyle derseniz daha da kinli olabilirler, "küçümseme" gibi geliyor yani ve ceza alabilirsiniz belki dediğim gibi. Bence en iyisi bu konuyu kapatıp "sunucu" özellikleri vb. vs. bahsetmek gibi şeyler.

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimalle iki tarafda kendini "haklı" olarak görücektir. Sanırım bu normal ve eğer bu konu kapanırsa ve uzatılmazsa bence her iki tarafında işine yarayabilir belki.

Rahmen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Amacımız türkiyede 2b2t benzeri güzel bir sunucu açmak.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Büyük ihtimalle iki tarafda kendini "haklı" olarak görücektir. Sanırım bu normal ve eğer bu konu kapanırsa ve uzatılmazsa bence her iki tarafında işine yarayabilir belki.
sorun çözüldü dm yolu ile konuştuk.

levaka5459

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rahman ve Lokum'u severim Başarılar Umarım Kendine "Anarşi" diyen Sw ler gibi olmaz

Metacorn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanka sen ciddi misin ya :D Dalgasına yaptığımızı ve gerçeklik payı olmadığını belirtmek isterim. Kendi aramızda eğleniyoruz, ciddi ciddi paylaşılacağını düşünmedik. Sunucuya o kadar masraf yapmışken iyi yorum at para vereyim veya para ver koordinat satayım gibi saçma şeylerle sunucuyu bozacak değiliz, yorum için teşekkürler.

levaka5459

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanka sen ciddi misin ya :D Dalgasına yaptığımızı ve gerçeklik payı olmadığını belirtmek isterim. Kendi aramızda eğleniyoruz, ciddi ciddi paylaşılacağını düşünmedik. Sunucuya o kadar masraf yapmışken sizin 10 liranızla sunucuyu bozacak değiliz, yorum için teşekkürler.

Şakasına yazmıştım Bir Sorunum Yok yani size karşı