MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanka fazla yardımım dokunmadı , ama sunucu hayırlı olsun :) Bakalım neler başaracaksın :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
50 Tl çok büyük bir para değil. VIP'e lapis verilmesi yüzünden daha sunucuya girmeden soğudum. Onun dışında rütbe sistemini lütfen kullanmayın. Rütbeler prison sunucular için,factions değil ;( @Pudilo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senin etiketlerin nedense bana gelmiyor, oyunda farklılık yaramataya çalışırken yaptığım küçük bir esinlenme ülke çapında batışa yol açtı, bilsem yapmazdım.
Sunucu gayet başarılı, emek harcanmış. Eretna zamanında iyi bir oyuncu kitlesine sahip olduğunu hatırlıyorum, hakediyordu da.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rütbe nerede var göremiyorum servere şimdi girecemde bilgilendirirsen sevinirim.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
İlk açıldığında gelip bakmıştım.Kaliteli bir server umarım geçen seferki gibi gaflete kapılıp aniden huba çevirmezsiniz.Huba çevirmeninde adabı ve yöntemi vardır sizinki acemice olmuştu...
Başarılar.Umarım eskisinden çok daha iyi yerlere gelirsiniz.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
İlk açıldığında gelip bakmıştım.Kaliteli bir server umarım geçen seferki gibi gaflete kapılıp aniden huba çevirmezsiniz.Huba çevirmeninde adabı ve yöntemi vardır sizinki acemice olmuştu...
Başarılar.Umarım eskisinden çok daha iyi yerlere gelirsiniz.
Söylediklerinde Sana Katılıyorum. Yorumun İçin Teşekkürler.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerinize sağlık gercekten emek var :):alkış:

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server öncedende acıktı sanırım,oynamıştım galiba.Çok gelişim göstermiş,hayırlı olsun :)

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederiz

Evet gerçekten öyle 1 ay süren çalışma sonucunda çok fazla geliştirip yenilikler getirdik daha da geliştiricez inşallah :)
Serverde,kaktüs bugundan dolayı satışı 1-1 olmuş saınrısam o bugu skriptle engelleyip,satış çoğalsa ve şeker kamışının satışı koyulsa çok güzel olur. :şapka: