MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya eski CandyCraft'ı beklerken çıkan şeye bak bu ne ya ? Rezillik. Bari VIP'lerle oyuncuları eşit seviyede tutsaydınız. Sunucunun faction'la hiçbir alakası yok. Emek var mı ? Tabii var. Saygı duyduğum tek şey o.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence sunucu bakımlarını ikinci bir makine alıpta yapmalısınız ikinci sunucudaki bakımda yapılanları birinci sunucuya aktarırsanız daha rahat olur

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Ya eski CandyCraft'ı beklerken çıkan şeye bak bu ne ya ? Rezillik. Bari VIP'lerle oyuncuları eşit seviyede tutsaydınız. Sunucunun faction'la hiçbir alakası yok. Emek var mı ? Tabii var. Saygı duyduğum tek şey o.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Vip olayına vip kutusundan dolayı değindiğini düşünerekten şöyle bir cevap vermek istiyorum. Vip kutusundaki tüm özellikleri zaten kullanamıyorlar ayrıca vip olmayan oyuncular içinde görev yaparak bazı vip kutusu özelliklerine sahip olabiliyorsunuz.

bence sunucu bakımlarını ikinci bir makine alıpta yapmalısınız ikinci sunucudaki bakımda yapılanları birinci sunucuya aktarırsanız daha rahat olur
Fikirlerin için teşekkürler. Bu konuda hak veriyorum genelde bu şekilde yapmaya çalışıyoruz zaten.

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeniden Açılması harika sırf yorum atabilmek için hesap açtım eski sunucuda online sayısı yüksek sayılara ulaşmıştı umarım en kısa sürede eski durumuna gelir

Son düzenleme:

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Yeniden Açılması harika sırf yorum atabilmek için hesap açtım eski sunucuda online sayısı yüksek sayılara ulaşmıştı umarım en kısa sürede eski durumuna gelir
Güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Böyle şeyler duymak hem bizi daha çok mutlu ediyor hemde şimdiden emeğimizin karşılığını almış olarak kabul ediyoruz. Sizde hak verirsiniz ki serverı açalı henüz 3 gün oldu ve 1 2 ay içerisinde oyuncu bakımından eski durumuna geleceğini düşünüyorum.

Punb255

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lapissiz emek iyi güzelde , tutar inş :D Malum burası Türkiye.

darqanqel123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Nexima Ben Premium Hesap Kullanmaktayım Ancak Birisi Benim Hesabımla (Adımla) Kayıt Olmuş ? Bunu Düzeltebilir miyiz ? İsterseniz Mojang Hesabımdan SS Atayım ? Serverinizi Çok Beğendim Bir An Önce Girmek İstiyorum.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
@Nexima Ben Premium Hesap Kullanmaktayım Ancak Birisi Benim Hesabımla (Adımla) Kayıt Olmuş ? Bunu Düzeltebilir miyiz ? İsterseniz Mojang Hesabımdan SS Atayım ? Serverinizi Çok Beğendim Bir An Önce Girmek İstiyorum.
ozan.seven06 skype adresim bu ekleyip yazarsan yardımcı olayım odan

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet Kaliteli Güzel Server

Veltas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben o serverin eski yetkililerindenim ve serveri tavsiye etmiyorum.
Yetkilileri gerçekten ilgili olması bir gerçek. Ama şöyle bir şey var ki aralarında saygı yok.
[9.10.2015 21:01:45] Ulaş Fırat Develi: selamun aleyküm
[9.10.2015 21:01:47] Ulaş Fırat Develi: bu gün gelemicem
[9.10.2015 21:09:37] Muhammed Enes AYDIN - CC: gelme gibtir git

[10.10.2015 12:01:05] Muhammed Enes AYDIN - CC: *isim sansürü :D*
[10.10.2015 12:01:09] Muhammed Enes AYDIN - CC: yapcan parkura sokam
[10.10.2015 12:01:14] Muhammed Enes AYDIN - CC: çok kolay sonu geçilmiyor

Serverin kurucusu bana:
[4.10.2015 19:43:36] Ozan Seven: seni yine rehber olarak başlatırım
[4.10.2015 19:43:43] Ozan Seven: durumuna göre kendim karar vererek ilerlersin yetkiliye kadar
demişti. Sonuç? Okul yeni başlamıştı, ilk haftalarda annemin baskısıyla girememiştim ''3 gün'' ve beni ekipten attı. Sonra ne kadar yalvarsamda geri almadı.
Peki sonra ne oldu. Yakın bir arkadaşım da ekiptendi ve bana arkandan bayağı bi saydırdılar dedi. Sadece istemediğim bi sebepten dolayı (elimde olmayan) arkamdan küfür ettiler ve ekipten attılar?

[4.10.2015 19:42:11] Ozan Seven: kardeşim bak
[4.10.2015 19:42:16] Ozan Seven: ben servera herkesi yetkili almadığım halde
[4.10.2015 19:42:20] Ozan Seven: gittim eneslere güvendiğim için aldım seni
[4.10.2015 19:42:22] Ozan Seven: sen geldin bana küfür ettin

Ben en azından 5 6 ay önce küfür etmiştim ve küçüklüğüme gelmiş. Ama ben en azından gidip arkandan değil yüzüne söylemiştim. Yaptığınız çok ayıp.

Bir başkası ise,
Sadece yardım etmek için gelen bir kullanıcıya saygısız davrandı
DIKKAT: EMIRI COK SEVERIM, ASLA ONA BIR KINIM YOK. ÇOK TEMIZ ÇOCUKTUR!
[9.10.2015 17:34:46] Muhammed Enes AYDIN - CC: hammaddenin merdivenlerini düzeltebilcenmi :D
[9.10.2015 17:34:53] εмıя σянαп ⌠Ƥαятιcℓє⌡єαgℓє: ben Bi Tek basıma Yeni Hammadde Yapcam
[9.10.2015 17:34:59] εмıя σянαп ⌠Ƥαятιcℓє⌡єαgℓє: Ozan Abi Beeğenirse Alır.
[9.10.2015 17:35:04] Muhammed Enes AYDIN - CC: dayakmı istiyosun ?
[9.10.2015 17:35:17] εмıя σянαп ⌠Ƥαятιcℓє⌡єαgℓє: Neden ?
[9.10.2015 17:35:27] Muhammed Enes AYDIN - CC: nie benim emeğimi çöpe atmaya uraşıyosun

Neyse yani. tavsiye etmiyorum tekrar dediğim gibi. Ozan abi ''saygımdan abi diyorum'' bunu görmeyecek ama yine de yazayım.
Ben sizin için annemle babamla kavga ettim istediğim kadar oturayım diye siz beni ekipten attınız.
Canınız sağolsun.