• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

Duyuru MC Skin Arama, MCSkinSearch Türkiye!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Minecraft
Mysterion
mcturk.png

indir.png

Minecraft Skin Arama Sitemiz Hizmete Açılıyor

Forumun değerli sakinlerine yürekten selamlar! Bildiğiniz üzere Minecraft'ın Türkiye'deki topluluğu gün geçtikçe yeni üyeler kazanmakta. Topluluğun her daim bir adım daha önde olması gerektiği fikrini merkezimize yerleştirmişken; ülkemizdeki birçok Minecraft oyuncusunun sık sık ziyaret edebileceği, birbirinden güzel Minecraft Skinleri'ni arayabileceğimiz, beğendiğimiz herhangi bir Minecraft Skini'ni kolayca hesabımıza ekleyebilmemizi sağlayan, istediğimiz skini indirebilmemize fırsat tanıyan, skinleri 3 boyutlu olarak gözlemleyebilmemize olanak sağlayan, aradığımız hesabın ünik numaralarını (UUID) hatasız şekilde biz topluluk üyelerine sunan dev bir hizmetin henüz kullanıma sunulduğunu gururla duyuruyoruz.

minecraft skins adresinden kendi Minecraft kullanıcı adınızı aratabilirsiniz, aramayı unutmayın lütfen, sistemin sorunsuz çalıştığından emin olmak istiyoruz. Aslında proje henüz tamamlanmadı, her ne kadar kullanıcıların hizmetine açık da olsa ufak tefek bazı eksikler mevcut buna rağmen duyuru yapma konusunda cidden sabırsızlandık; sık sorulan sorular sayfası oluşturulacak ve sayfa tasarımı yapılacak. Hali hazırda topluluğumuz tarafından paylaşılan Minecraft Skinleri'ne forum üzerinden ulaşabilir, ilgili alt bölümü kullanarak gönüllü forum üyelerinden size özel Minecraft Skin'i tasarlaması ricasında bulunabilirsiniz. Buna rağmen "Ben bu çalışmaları beğenmedim, aradığım burada yok!" diyorsanız, skinlerden oluşan devasa bir havuzda kendiniz için uygun bir skini büyük ihtimalle bulabilirsiniz.

Gider ayak şu adresimizi de hatırlatmış olalım; sunucularınızı Minecraft serverlarının sıralandığı listeye ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar dileriz!

Screenshot_16.png

FullForceHD

Hayattan rengi alır, geri neyi kalır ki!
Sponsor
Stajyer
Steam
fasteng1
Minecraft
EnesYzak
Sadece foruma veya gamer.com'a hizmet vermek yerine böyle işe yarayacak sitelere yönelmeniz hoş olmuş. "Yeni bir projeyle geliyoruz!" bu projeyi mi yansıtıyordu? Yoksa farklı bir proje ile mi geleceksiniz?

Pluginsel

★ JavaDeveloper ★
Organizatör
PSN
PluginerTR
Xbox
PluginerTR
Steam
PluginerTR
Minecraft
PluginerTR
Oha... Sonun da Türkiye de çok iyi bir Minecraft Skin sitesi oluşturuldu.
Tebrikler, bu siteyi çok beğendim.

DIO

cool
Süper Üye
Çok güzel! Tebrik ediyorum. Keşke daha önce buna sahip olsaydık. Çok yararlı olacağını düşünüyorum. :bayrak:

EquiliBrium

Kişiselleştiremediklerinizdenim
Sponsor
Özel Üye
Minecraft
OnurPT
Alex türü skin kullanan kişilerin skini steve olarak gözüküyor.Bu kısım düzeltilirse güzel olabilir.

Bjorn

YiGeceler
Steam
kcmzz
Gerçekten başarılı ve güzel bir proje olmuş. Skinlerin üstüne gittiğimiz zaman skin isimleri gözükmüyor gözükse daha hoş olabilir.

Kyalun

Taş Madencisi
derecelendirme gelebilir bence (editörler tarafından seçilen skinlere) ve her ay oylama yapılsın skin olarak ve seçenek olsun SKİN OYLAMALARI
ve başka olarak bence şu da gelebilir, kendinize ait skin yapma uygulaması yapın sitenin içinde fakat seçenekler fazla olsun
bence ;
bulanıklaştırma ve rastgele seçtiğimiz rengin tonları vs. vs.

Cranky

Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir.
Moderatör
Yaptığınız güzel çalışmalardan biri daha. :bayrak: