Duyuru MC Skin Arama, MCSkinSearch Türkiye!

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

indir.png

Minecraft Skin Arama Sitemiz Hizmete Açılıyor

Forumun değerli sakinlerine yürekten selamlar! Bildiğiniz üzere Minecraft'ın Türkiye'deki topluluğu gün geçtikçe yeni üyeler kazanmakta. Topluluğun her daim bir adım daha önde olması gerektiği fikrini merkezimize yerleştirmişken; ülkemizdeki birçok Minecraft oyuncusunun sık sık ziyaret edebileceği, birbirinden güzel Minecraft skinleri'ni arayabileceğimiz, beğendiğimiz herhangi bir Minecraft Skini'ni kolayca hesabımıza ekleyebilmemizi sağlayan, istediğimiz skini indirebilmemize fırsat tanıyan, skinleri 3 boyutlu olarak gözlemleyebilmemize olanak sağlayan, aradığımız hesabın ünik numaralarını (UUID) hatasız şekilde biz topluluk üyelerine sunan dev bir hizmetin henüz kullanıma sunulduğunu gururla duyuruyoruz.

mcskinara.gamer.com.tr adresinden kendi Minecraft kullanıcı adınızı aratabilirsiniz, aramayı unutmayın lütfen, sistemin sorunsuz çalıştığından emin olmak istiyoruz. Aslında proje henüz tamamlanmadı, her ne kadar kullanıcıların hizmetine açık da olsa ufak tefek bazı eksikler mevcut buna rağmen duyuru yapma konusunda cidden sabırsızlandık; sık sorulan sorular sayfası oluşturulacak ve sayfa tasarımı yapılacak. Hali hazırda topluluğumuz tarafından paylaşılan Minecraft Skinleri'ne forum üzerinden ulaşabilir, ilgili alt bölümü kullanarak gönüllü forum üyelerinden size özel Minecraft Skin'i tasarlaması ricasında bulunabilirsiniz. Buna rağmen "Ben bu çalışmaları beğenmedim, aradığım burada yok!" diyorsanız, skinlerden oluşan devasa bir havuzda kendiniz için uygun bir skini büyük ihtimalle bulabilirsiniz.

Gider ayak şu adresimizi de hatırlatmış olalım; sunucularınızı Minecraft serverlarının sıralandığı listeye ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar dileriz!

Screenshot_16.png

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Bence gayet güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim gamer yetkilileri.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sadece foruma veya gamer.com'a hizmet vermek yerine böyle işe yarayacak sitelere yönelmeniz hoş olmuş. "Yeni bir projeyle geliyoruz!" bu projeyi mi yansıtıyordu? Yoksa farklı bir proje ile mi geleceksiniz?

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oha... Sonun da Türkiye de çok iyi bir Minecraft Skin sitesi oluşturuldu.
Tebrikler, bu siteyi çok beğendim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel! Tebrik ediyorum. Keşke daha önce buna sahip olsaydık. Çok yararlı olacağını düşünüyorum. :bayrak:

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir şeye göre sıralama olsa keşke..

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Alex türü skin kullanan kişilerin skini steve olarak gözüküyor.Bu kısım düzeltilirse güzel olabilir.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Gerçekten başarılı ve güzel bir proje olmuş. Skinlerin üstüne gittiğimiz zaman skin isimleri gözükmüyor, gözükse daha hoş olabilir.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet başarılı bir çalışma. Tebrik ederim.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim.Gayet güzel bir şey olmuş , geliştirmeniz
dileğiyle.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Gerçekten başarılı. Gamer bünyesi çok geniş :). Bu çok hoş. :bayrak:

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Çok başarılı bir çalışma olmuş. :)

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@AdexTR bey Acaba neden konu başlığındaki logoda alexin bıyığı ve sakalı var ._. . Konuyla alakalı değil ama bi farkettim çok tuhaf gözüküyor...