mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

KazıkÇeken

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler buildler çok güzel ellerinize sağlık spawner sistemini falan da beğendim de adminler biraz daha sık girse çok soru soruyor millet onun dışında 10 üzerinden 10 falan veririm bu swye herhalde :D :D :D

erencalbay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel sunucu kesinlikle tavsiye ederim. Öncelik olarak sunucunun hiçbir sorunu yok bana göre. Girin ve deneyin ne kadar kaliteli bir sunucu olduğunu görebilirsiniz :)

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her zamanki klasik faction :) Başarılar

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her zamanki klasik faction :) Başarılar
Öncelikle eleştiriniz için teşekkürler.
Klasik faction sunucusu derken birazcık açabilirseniz sevinir ve hatalarımızı düzeltmeye çalışabiliriz.Bunun yanında diğer faction sunucuları en azından 1.7'den beri edit ya da pay2win yöntemi ile oyun zevkini bitirdiğini düşündüğümüzden diğer faction sunuculardan farklı 1.5.2 zamanındaki güzel saf eğlenceli sunuculara benzetmek istedik eğer bize sorucak olursanız klasik faction sunucularından bu yüzden farklıyız. Teşekkürler

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle eleştiriniz için teşekkürler.
Klasik faction sunucusu derken birazcık açabilirseniz sevinir ve hatalarımızı düzeltmeye çalışabiliriz.Bunun yanında diğer faction sunucuları en azından 1.7'den beri edit ya da pay2win yöntemi ile oyun zevkini bitirdiğini düşündüğümüzden diğer faction sunuculardan farklı 1.5.2 zamanındaki güzel saf eğlenceli sunuculara benzetmek istedik eğer bize sorucak olursanız klasik faction sunucularından bu yüzden farklıyız. Teşekkürler
Bana klasik factiondan farkları nedir onları sölermisin?

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana klasik factiondan farkları nedir onları sölermisin?
Klasik Factionlarda Her şey viplerin kazanması üzerine kuruludur yani para veren kazanır. Kendimize özel spawner sistemi ile pvpleri daha da akıcı hale getirmiş bunun yanında enchli elmayı pahalılaştırarak oyun seviyesini zorlaştırdık.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik Factionlarda Her şey viplerin kazanması üzerine kuruludur yani para veren kazanır. Kendimize özel spawner sistemi ile pvpleri daha da akıcı hale getirmiş bunun yanında enchli elmayı pahalılaştırarak oyun seviyesini zorlaştırdık.
Faction spawner olması bence kötü Vip'lerin özeliğini düşürerek klasik faction olmadığınımı göstermeye çalışıyosun
veya encli elmayı pahalı yaparak :)

Senin demen benim şu şu özeliğim var klasik faction olmaz bla bla..

EfsunNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mapler hariçinde klasik bir faction sunucusu.