mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bencede yapılar alıntı ben başka sunucuda gördüm insanları kandırmanıza gerek yok
Öncelikle gereksiz ithamlarda bulunmadan önce araştırıp eleştirin çünkü böyle bize iftira atmanızı üstüne de yaşınızı belli etmenizi sağlar. Kendi yapamadığınız mimarileri chematic olarak ya da parayla aldığınız haritalar varken lütfen bizim emekle uğraşarak günlerimizi harcadığımız sunucumuzun mimarilerini boş eleştirmeyiniz. İyi forumlar! (Spawnımızın Baştan Son Haline Kadar Mimari Gelişimi)

Mapler hariçinde klasik bir faction sunucusu.
Eleştirinz için Teşekkürler

sunucuda umut var gibi yav beğendim tebrikler
Teşekkürler

EfsunNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşte böyle sunucula istiyorum eleştirilerden kaçmayan özgüvenli sunucu inşallah gelişirsiniz hocam.

WinterFallMCHayrani

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir an kapandı sandım , meğersem adminler lobi eklemek için bakıma almışlar :D
Elinize sağlık güzel lobi olmuş!

Gurbyz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden bilmiyorum ama birçok sunucuda görmediğim bir şey var çok beğendim tebrikler

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler

Neden bilmiyorum ama birçok sunucuda görmediğim bir şey var çok beğendim tebrikler
teşekkürler

teşekkürler

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoşuma gitti serverde güzel gibi elinize sağlık

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admininz Rooqie tam bir rezillik. Arkadaşının klanına girmiş ve ona yardım ediyor. Oyuncularla düzgün konuşmuyor ve admin 17 TPS'ye lag yok diyor. 17 TPS'de blok kırılmamaları ve geri atmalar olur. Ve adminle rehber arkadaş. Büyük ihtimalle yardım ediyor.
Sunucu şikayetleri kısmından kanıtlarımı görebilirsiniz.
Ve konunun iyi güzel denen yorumlarıda fake hesaplarla açılmış Genellike 1 hafta içinde kaltılmış ve sadece 1 yorum atıp birdaha atmamış. Sizin gibi yalancılara bu forumda yer yok!

Son düzenleme:

erencalbay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admininz Rooqie tam bir rezillik. Arkadaşının klanına girmiş ve ona yardım ediyor. Oyuncularla düzgün konuşmuyor ve admin 17 TPS'ye lag yok diyor. 17 TPS'de blok kırılmamaları ve geri atmalar olur. Ve adminle rehber arkadaş. Büyük ihtimalle yardım ediyor.
Sunucu şikayetleri kısmından kanıtlarımı görebilirsiniz.
Ve konunun iyi güzel denen yorumlarıda fake hesaplarla açılmış Genellike 1 hafta içinde kaltılmış ve sadece 1 yorum atıp birdaha atmamış. Sizin gibi yalancılara bu forumda yer yok!
Rooqie denen admin benim sorunun benimle paylaşabilirsin. Yüksek ihtimalle dün hile dediğin rehbere hile kontrolü yapalım dediğim zaman '' Senin arkadaşın o neden hile diyesin '' diyen sendin sanırım. Sana beraber bakalım dedim, adam hile mi değil mi beraber bakalım dedim. Sen inat ettin bende seni sunucumdan uzaklaştırmak ve senin gibi iftira atan adminliğime laf eden birisiyle uğraşmak istemedim. Kusura bakma bu konuda ama bana karşı saygılı olmayana bende saygılı olmam. Anlayış edinirsen teşekkür ederim

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rooqie denen admin benim sorunun benimle paylaşabilirsin. Yüksek ihtimalle dün hile dediğin rehbere hile kontrolü yapalım dediğim zaman '' Senin arkadaşın o neden hile diyesin '' diyen sendin sanırım. Sana beraber bakalım dedim, adam hile mi değil mi beraber bakalım dedim. Sen inat ettin bende seni sunucumdan uzaklaştırmak ve senin gibi iftira atan adminliğime laf eden birisiyle uğraşmak istemedim. Kusura bakma bu konuda ama bana karşı saygılı olmayana bende saygılı olmam. Anlayış edinirsen teşekkür ederim
Tam tersine, bana saygılı olmayan sendin. Hem rehberle admin neden hem aynı "klanda" ve neden aynı "skype" de ? Adminliğin laf atılacak kadar bilgisiz bir seviyede." Ben bunalrı deyince hemen "aptal" "salak" tarzı kelimelere bürünüp "ban" ladın. ve skypeye kontrol için gelmeme hiç gerek yok. Ben gelene kadar zaten bütün hileyi temizlersin. Çıkmadan da.