mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkililer gerçekten rezil,
AAC ve Featherboard tarzı ücretli pluginleri sahte kullanmalarına rağmen kabul etmiyorlar ki yakalanırlarsa 1000 euro gibi bir dava yiyebileceklerinin farkında değiller.
Kurallarda olmayan sebeplerden ban/mute atılabiliyor. Ben kurallara uyarak chat kullandım ve mute yedim. Tek chat kuralı argo ve spam v.b yasak fakat AAC'niz crack deyince anında mute atıp chatı temizlediler.
Cidden rezilsiniz, Adminler de uğraşmıyor zaten rehbere işini bırakıp gitti. WFVIP'leride sahte, normalvip ve wfvip neredeyse aynı özelliklere sahip ve 35 tl fark var. Arkadaşlarına veriyorlar sonra daha çok satıyorlar.<
Sistemler 10/6
Yetkililer 10/1
İlgi 10/2
Buildler 10/5 ( Büyük, GTA V medium 1080p 70 fps fakat bunların spawnı 20 fps. ve hoş bile görünmüyor. MinePlex gibi büyük sunuculardan çalıntı.)

LargeBoss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
You are not whitelisted diyor server falan mı bakımda?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fena değildi ama yetkililer maalesef biraz kötüydü onun dışında iyiydi ( oyuncular biraz kanserdi amma )
Eh işte :)

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı güzel olmuş tebrikler mimari olarak çok güzel olduğunu düşünüyorum bir kaç yenilik daha getirseniz daha iyi olursunucu nede olsa 1.8 eklenicek çok özellik var.

WinterNovus

Elit Factions Sunucusu mc.WinterNovus.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz TEKRAR açılmıştır.
Daha profesyonel, daha donanımlı sistemleri ve daha güzel mimarileriyle.

vilianroy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu cidden güzel çok hoşuma gitti elinize emeğinize sağlık daha iyi yerlere gelirsiniz inşallah annem size muska yaptı okunmuş prinç i yiyerek giriyorum sunucunuza çok beğendim

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu cidden güzel çok hoşuma gitti elinize emeğinize sağlık daha iyi yerlere gelirsiniz inşallah annem size muska yaptı okunmuş prinç i yiyerek giriyorum sunucunuza çok beğendim
Teşekkür ederiz, umarız öyledir! :)

EmreBeyRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel sunucu eskileri hatırlatıyor böyle sunucu varken başka yerde oynanmaz bu server kral kral fena server gelin beyler

kaanpro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu daha önce de açıktı o zaman da güzeldi birkaç gün önce yeniden açıldı yeni açılmasına rağmen 40 kişiyi geçti güzel bir sunucu herkesin gelip oynamasını tavsiye ederim

WinterNovus

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu daha önce de açıktı o zaman da güzeldi birkaç gün önce yeniden açıldı yeni açılmasına rağmen 40 kişiyi geçti güzel bir sunucu herkesin gelip oynamasını tavsiye ederim
Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için.Beklentilerinizi karşıladıysak ne mutlu!

PurposelessBard

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hilesiz güzel bir sunucu. Yeni açılmasına rağmen çoğu serverı geçerek günlük en az +40 user görüyor. Çok iyi cidden..