[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Pro survival' da daha önceden oynamışmıydınız ?

• Elbette oynadım

Kullanılan: 19 51.4%
  • İlk defa görüyorum

Kullanılan: 18 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    37

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tavsiyem oynayın sunucuda, fakat dahada ilerlemeli örneğin; imla kuralları,eklentiler,konu tasarımı falan filan.
konu tasarımı şuanlık kalsın, imla kurallarına biraz daha dikkat etmeye çalışırız gerekli eklentileri yükledik ama öneriniz varsa alabiliriz yine oyundan /warp istek e gidip atabilirsiniz teşekkürler değerli yorumunuz için :)

ilk defa gördüğüm kelbot denilen bir yapay zeka yapmışlar otomatik cevap veriyorrr :D <3
kelbot kelbot dediniz nazar değdirdiniz bir sorun oluştu kelbot yoğun bakımda :D

anlık sunucu durumu :)

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu tasarımı şuanlık kalsın, imla kurallarına biraz daha dikkat etmeye çalışırız gerekli eklentileri yükledik ama öneriniz varsa alabiliriz yine oyundan /warp istek e gidip atabilirsiniz teşekkürler değerli yorumunuz için :)

kelbot kelbot dediniz nazar değdirdiniz bir sorun oluştu kelbot yoğun bakımda :D

anlık sunucu durumu :)
Emrecim Tebrik ederim, inşallah hep böyle online olursunuz, başarılar...

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda hakettiğin online'ı almışsın emre ! Tebrikler.

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Size de başarılar fakat her sunucuya dediğim gibi sizde de farklılık göremedim. Sunucunun ilk günü; ev yap, hile ile set yap ve hemen pvp. Ne oldu yapacaklarımız bitti veya çok mu kolay? Buna siz karar verin lütfen, hile koruması getirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ve tabi ki farklı sistemler (oynayışı bozmayacak). Başarılar tekrardan.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size de başarılar fakat her sunucuya dediğim gibi sizde de farklılık göremedim. Sunucunun ilk günü; ev yap, hile ile set yap ve hemen pvp. Ne oldu yapacaklarımız bitti veya çok mu kolay? Buna siz karar verin lütfen, hile koruması getirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum ve tabi ki farklı sistemler (oynayışı bozmayacak). Başarılar tekrardan.
*********'de Lucid v92.0 uçuluyordu.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık bunu yapmaları imkansız diyebilirim sana, tekrar açıldığımız vakit denersin "Lucid v92.0" hilesi ile. Zaten yeni sunucumuz full hile korumalı oluyor, iyi forumlar.
türkiye = hile son oyuncu bile hile engeli olması için yeni launcher kodladığında online ı 3000 den 1000 e düştü 2000 online ım yok ve bir survival sunucu için çok fazla sevdiğini alamıyorsan aldığını seveceksin :)

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
türkiye = hile son oyuncu bile hile engeli olması için yeni launcher kodladığında online ı 3000 den 1000 e düştü 2000 online ım yok ve bir survival sunucu için çok fazla sevdiğini alamıyorsan aldığını seveceksin :)
Sana katılıyorum emre, bu konuda çok haklısın sen bakma hile koruması yok diyenlere burası türkiye hilenin adresi,ülkesi yapacak bir şey yok bu konuda Türkler hiçbir zaman değişmez :) iyi akşamlar.