MealCraft - Factions 7/24 Online - BOSS - LAPİS - MİNİGAMES

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten çok güzel hiç lag yok oynamaya değer ben bugün başladım nickim -minigun57
Çok çok teşşekürler,
Warp Arsalar değiştirilmiştir
[DOUBLEPOST=1408782288,1408778923][/DOUBLEPOST]

:/warp yeniorman açıldı arkadaşlar, iyi oyunlar
:/warp pazar eklenmiştir, iyi oyunlar

:/warp chesteventi eklenmiştir arkadaşlar, iyi oyunlar

*Darkmaul*

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nick = ByRizeliTR

Serveri Eleştirdim Diye Sınırsız Mute Yedim ????

Veee Map Hazır Pluginler Aynı Pluginler .

Serverda Vipler Torpilli AVrkadaşdan Oluşuyor ! Serverin incelenmesi Ricada Bulunulur.

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nick = ByRizeliTR

Serveri Eleştirdim Diye Sınırsız Mute Yedim ????

Veee Map Hazır Pluginler Aynı Pluginler .

Serverda Vipler Torpilli AVrkadaşdan Oluşuyor ! Serverin incelenmesi Ricada Bulunulur.
Serveri kötülemek sizin ve sizin gibilerin işi, gel bakalım 20 kişidemi arkadaşım? Server hergün 20 kişi geliyor hit online bu neyin kafası? Serveri eleştirmediniz, serveri direk yerin dibine batırdınız!
Birde kimse gelmiyordu ben arkadaşlarımla oynuyordum demi?

Son düzenleme:

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
screaminold skype ekle, çözelim problemi.[DOUBLEPOST=1408884192,1408823363][/DOUBLEPOST]
Oyuna Banka ekledik, oyunda kaldığınız süre için para alıyorsunuz:

Ayrıca :/warp hammadde'yi yeniledik, iyi oyunlar.

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SW cok guzel ama admının bırı var kendını bı bo kzannedıyor rexolan mı ne boksa mal gıbı artıslenıyor Emir dıye bı admıne bır sey sordum o bana sor dedı Emir cevap vermedı o admın degıldı o arada ben senın yapabılcegın bır sey degıl dedım mal mal artıslendı bende dıklenınce ban atıı sıgır dedıgım gıbı SW guzel admın mal

Berkowich

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu gün Serverin Ramini arttırmak için Nitrado'dan aldım, fakat Nitrado sağolsun serveri sıfırlayıp İP'yi değiştirdi.Fakat merak etmeyin, VIP satın alan arkadaşların VIP'leri gitmedi.Ayrıca server 1-2 gün (en fazla) bakıma alınacak haberiniz olsun, heyecan yapmayın serverimiz sorunsuz olarak devam edecektir.Gine mealcraft.nitrado.net adresinden serverimize ulaşabilirsiniz, ayrıca iletişim olarak Skype : screaminold.Bizi tercih ettiğiniz için teşşekür ederiz![DOUBLEPOST=1409056056,1408995958][/DOUBLEPOST]Serverimiz açılmıştır , mealcraft.nitrado.net[DOUBLEPOST=1409066829][/DOUBLEPOST]
Warp Lapis değiştirildi.

Warp Arena eklendi.

Warp VipHammadde yenilendi.

Warp Orman yenilendi.

Spawn değiştirildi.

Market değiştirildi.
[DOUBLEPOST=1409067372][/DOUBLEPOST]
Warp Hammadde
[DOUBLEPOST=1409227162][/DOUBLEPOST]Oyuna BOSS ve Spleef minigame'i eklenmiştir iyi oyunlar.