Menzilli şampiyonlara karşı ne yapmalıyım?

Mertcangndn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba, ben ben gümüş bir Wild Rift oyuncusuyum. Oyunun kurallarını biliyorum çok iyi değilim ama kanser etmem. Ancak bir önceki maçımda üst koridora Darius ile gittim ve karşımda Seraphine vardı, yaklaşamadım bile. Ağır feedledim. Demem o ki menzilsiz şampiyonlarla menzilli şampiyonlara karşı nasıl oynamalıyım, rehber olabilecek var mı? (Wild Rift ya da LoL oyuncusu olmanız fark etmez.)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
erken oyunda minyon almak için yeteneklerini kullandıktan sonra onlarla trade yapmaya çalış. az önce orta koridorda annie'e karşı udyr oynadım, ikinci seviyede minyon almak için tek hasar veren yeteneğini kullandıktan sonra üzerine sıçrayıp ilk kanı aldım. menzilli şampiyonlar engagelere karşı koyamaz, üzerine koştuğunda yapabileceği tek şey kitelamaktır, devasa bir hasar çıkaramaz.. kısacası istersen 10 minyon kaybet istersen 20 minyon kaybet ama lanerına bedava skor verme.

ve evet seraphine bozuk bir şampiyon, wild rift zaten pc versiyonundan daha bozuk. o yüzden darius oynama xd

Fogogamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sana şöyle bir tavsiyelerde bulunabilirim.
1- Başka laneler ile yer değiştirmeyi denemelisin
2- Sadece farm yaparak ve pasif oynayarak asla agresif dalmıcaksın jungle yardıma gelirse alabilirsin onun geri kalanında en önemli faktörün karşında ap menzilli hero varsa büyü direncine yatırım yapacaksın
Burda en önemli faktör her zaman için menzilli hero karşında varsa ve sen yakın dövüş şampiyonu aldıysan asla kendi kulenin altından çıkmayıp sadece farmla kasmaya bakacaksın bu en etkili yöntemdir...
Buraya sana öğretici bir video bırakıyorum izlemeni tavsiye ederim.. Ayrıca youtube kanalımız öğretici videolar üzerine kurulmuştur. Diğer videolarada göz atmayı unutma. Abone olup bize destek verirsende çok memnun oluruz. Kendine iyi bak İyi oyuncu olursun...

xWisart_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Darius menzilli şampiyonlara karşı çok güçlü. Darius mainim. Rakibi E ile çekebilirsen geri kalanı çok basit zaten. Rünlerden sürat coşkusu girmen gerekiyor.