Merhaba Forum,Merhaba Yeni Dostlar !

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin. Hemen alttaki forum kurallarnı okumayı unutma. Kendimi kısaca tanıtayım.

14 yaşındayım adım Gürkan. Burcum İkizler. Ben de İstanbul'da yaşıyorum. Derslerim çok iyi değil. İnsanlarla muhattap olmayı sevmem.
Favori yiyeceğim çikolata, favori içeceğim muzlu süt, en sevmediğim yemek bamya, aburcuburla hayatta kalıyorum.
Vücut yapımdan dolayı ne kadar kilo alsam da sıska gösteriyorum. Boyum 1.80 (2-3 hafta önce uzadı xd). Véletken sarışındım giderek kumrallaşmışım. Kumralım yani. (gerçi bunları niye anlatıyorsam. sanki izdivaç programındayım)

İlgi duyduğum şeyler: İnsan psikolojisi, müzik, anime, yabancı komedi filmler&diziler(HOW I MET YOUR MOTHER <3), daha daha.
Sevdiğim müzik türleri: Dubstep, drumstep, metalstep, nightcore, remix, speedcore, elektro, glitchop, anime openingleri, metal, rock, house.
İnancım Hristiyanlık. Ayrımcılığa sonuna kadar karşıyım. Irkçı değilim ama siyahlardan nefret ediyorum(xd)
Benim gülme emojim ":(" ya da "xD" dir. ":D" gibi şeyleri kullanmam. Ara sıra ":)" kullanırım. O da aşırı ciddi olduğum zaman.
Genellikle oynadığım oyunlar; S4League, S.K.I.L.L., osu!.
Anime manyağıyımdır. En sevdiğim anime türleri ecchi, harem, romantizm, doğaüstü güçler ve okul türleridir. Bazen de héntai.

Herneyse bu kadar bilgi yeter diye düşünüyorum beni giderek daha iyi tanıyabilirsin.

İnan bana lanet olası kuralları bir kez okumadım B)
Ayrıca hoşgeldin soyadaşım ^^