Merhaba

Intra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Eren. 96 doğumluyum. Foruma yeni üye oldum. Aslında daha önce forumu görmüştüm fakat içimden üye olmak pek gelmedi.
Muhabbet ortamı var dediler atladım. Bi bakıp çıkabilirim duruma göre.

Şu an çocukluk hayalim olan Uzay Mühendisliği okuyorum. (Tavsiye etmiyorum :()
Amatör olarak java projeleri yapıyorum(dum. :()

Eskiden arkadaşlarla oynadığımız minecraft oyununu özlediğim için kayıt açmış bulunmaktayım.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eskiden arkadaşlarla oynadığım Minecraft'ı ben de çok özlüyorum. Fakat artık ne o arkadaşlardan bulabiliyorum, ne de eğlenirken oynama ciddiyetini bozmayan (cıvıtmayan) başka herhangi birini.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foruma hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin forum kurallarını okursan işine yarayabilirler eğer muhabbet konusu açarsam ve yeterince kişi olursa seni etiketlerim orada muhabbet ederiz.

Intra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Foruma hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin forum kurallarını okursan işine yarayabilirler eğer muhabbet konusu açarsam ve yeterince kişi olursa seni etiketlerim orada muhabbet ederiz.
Forum kurallarını ve sıkça sorulan soruları az önce okudum. Yinede hatırlattığın için teşekkür ederim.

• Beğen
Reactions: DIO

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba foruma hoşgeldin ben de Gürkan. 2000 doğumluyum. BİVA İÇİYOVUM YAŞ 15 15 15.

Yavaşça tanırsın beni yazmıyorum buraya bir şey.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hoşgeldin. Benim ismimi söylememe gerek yok gerçek hayatta da burada da Iskefiyeli derler ama Iskef diyen de olur. Kuralları oku dememe gerek yok yukarda yazmışlar. İyi vakit geçirsen yeter.
Eğer avatarımdaki gibi kıllı şahısları seviyorsan @Polkakorowakurwa ile iletişime geçmen çok hoşumuza gider :(

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin. Benim ismimi söylememe gerek yok gerçek hayatta da burada da Iskefiyeli derler ama Iskef diyen de olur. Kuralları oku dememe gerek yok yukarda yazmışlar. İyi vakit geçirsen yeter.
Eğer avatarımdaki gibi kıllı şahısları seviyorsan @Polkakorowakurwa ile iletişime geçmen çok hoşumuza gider :(
Kıllı şahıslar*
Hoşgeldin, kurallara uymayı unutma umarım iyi vakit geçirirsin :(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foruma hoş geldin. Ortama alışmada biraz sıkıntı çekebilirsin ama sonunda bir şekilde dahil oluyorsun. B)

Intra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kerem İskefiyeli :(
+Kıllı şahıslar ?
Kıllı şahıslar*
Hoşgeldin, kurallara uymayı unutma umarım iyi vakit geçirirsin :(
Hb.
Foruma hoş geldin. Ortama alışmada biraz sıkıntı çekebilirsin ama sonunda bir şekilde dahil oluyorsun. B)
hoşbuldum :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Adam biraz soluklansaydı? B)