mezun oluyoruz

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Ehehe, ilkokuldaki din derslerinden öğrendiğim kadarıyla ; herkes istediğine inanabilir,zorlanamaz değil mi ? Neden kaldıramıyorsun bunu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Adam gelmiş buraya Kuran'ımıza laf atıyor asıl size ne oluyor müslüman ülkesi burası ağzınızı toplayın

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hahayt dinime küfreden Müslüman olsa diyeceğim zaten değilsin pis gevur.
Dininizin emirlerini uygulasanıza derken sayayım;
- 5 Vakit namazımı kılarım.
- Kuran-ı Kerim'i her hafta en az 4 kere okurum. Hızlıyımdır.
- En önemliside sizin gibilere hala küfür etmememdir.
- 7 Yaşında oruç tutmaya başladım.
- Hac yapacağım inşallah büyüyünce.
DAHA SAYIM MI?!
"Küfür etmememdir." Hm....
Daha fazla konuyu dağıtmayın artık. Gidin kendinize konu açın o zaman bir şey demeyeceğim.

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum Doktoru haklı bi davanız olsaydı gezi'de iki toma yiyince üniversiteler kapanınca dağılmazdınız sende özentisin inanmıyorsan Allah'a inanmıyorsun bizene...
Dinime hakaret etme bende senin değerlerine hakaret ederim...
Ulan ne iki toması kaç gün devam etti o gezi olayları ayrıca sakın beni gezideki diğerleriyle karıştırma, bir sürü farklı insan vardı gezide. Dinime karışma diyosunda dinin yüzünden hüloğğğ, ısttırım diyen insanlar ortaya çıkıyor ne yazık ki şu an ülke AKP tarafından soyuluyor. Çok yazık.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam gelmiş buraya Kuran'ımıza laf atıyor asıl size ne oluyor müslüman ülkesi burası ağzınızı toplayın
Ahahahaha. Ciddi misin ? Anayasada bi madde vardı hani -burası laik bir ülke-
-isteyen istediği inanca inanır- gibi ? Hatırladın sanırım. Dünyadan bi'haber yaşamayın

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurana laf atmadık, açıkça sorguluyoruz. Hala sorularıma tam olarak cevapda bulamadım. Çünkü yok. İslam bir propaganda silahıdır. Allah ise hayali bir karakter. İsttediğimi söylerim, konuşma hakkım var, sorgulama hakkımda var.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laik olabilir biz burda din ile devlet işlerini karıştırmıyoruz dini Mitingde kullananlarada karşı çıkıyoruz ama buranın %90'ı Müslüman saygı göstermeli herkes birbirine
O yüzden, sunni müslümanlar alevi mezhebindekileri katlediyor, önce kendinizi sorgulayın

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kurana laf atmadık, açıkça sorguluyoruz. Hala sorularıma tam olarak cevapda bulamadım. Çünkü yok. İslam bir propaganda silahıdır. Allah ise hayali bir karakter. İsttediğimi söylerim, konuşma hakkım var, sorgulama hakkımda var.
Konuşma hakkın var ama buranın bir forum olduğunu unutmayın lütfen.

Böyle giderse tartışma çıkacak çünkü ve tartışma çıkarmak hatırladığım kadarıyla yasak.

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şuraya takıldım hangi ayet mantıksız bi yazarmısın buraya acaba _ ?
Bak sadece bir örnek veriyorum geldiği yerde çok var: hiçbir kavim yoktur ki, içlerinde onları eğri yolun encamından sakındıran bir peygamber gönderilmiş olmasın" (fâtır sûresi, 35/24)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
O yüzden, sunni müslümanlar alevi mezhebindekileri katlediyor, önce kendinizi sorgulayın

Suriye'yi diyorsan ordaki savaşı Alevi Esed başlattı --- aksini söyleyebilirsen buyur ... hem ordaki katil kendine sunni diyen adamdan banane benim Kitabımda yazmıyor öyle bir şey önyargı yapıyorsun şu an

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ah evet o da vardı. RTE herkese saygı duyduğunu ve yaratılanı yaratandan ötürü sevdiğini iddia ediyordu fakat bakıyoruz ki Alevilerin cem evi bile yok, engellemek için elinden geleni yapıyor adam. Zorla bize din dayatmasıda yapıyor.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bak sadece bir örnek veriyorum geldiği yerde çok var: hiçbir kavim yoktur ki, içlerinde onları eğri yolun encamından sakındıran bir peygamber gönderilmiş olmasın" (fâtır sûresi, 35/24)
Hem mesajımı beğeniyorsun, hemde devam ettiriyorsun olayı.
Lütfen özel mesajtan konuşun veya başka konu açın artık.