• rabisu

    Reklam

Minecraft 1.12.2 Süper Kahraman Modu

ToprakM

LifeMC
K. Moderatörü
Kabiliyet
Mesajlar
286
Beğeniler
360
Puanları
1,595
Ruh Hali
#1

Minecraft 1.12.2 Süper Kahraman Modu
Heroes Expansion Mod


1549788408571.pngBugün bu konumda sizlere Lucraft'ın yapmış olduğu Heroes Expansion Mod'u tanıtacağım. Heroes Expansion Mod çeşitli süper kahraman kostümlerini, özelliklerini ve eşyalarını oyuna dahil eder.


Bazı Resimler

1549788700016.png

Thor'un çekici
1549788724470.png

Hayalet Sürücü'nün arabası
1549788750597.png

Arrow'un kostümü
1549788765934.png

Thor'un çekici ve kostümü
1549788797490.png

Normal ve Ultimate Mjölnir
1549788834535.png

Bazı yerlerde bulunabilen mjölnirler.
Süper kahramanlar:
Hayalet Sürücü:
Hayalet sürücü, kötü çetelerin yanına gittiğinizde sizin kontrolünüzü birkaç saniye elinizden alır. Her hayalet sürücü öldürmenizde biraz XP kazanırsınız ve bir sonraki ele geçirilmeniz daha kısa sürecektir. Hayalet sürücü olmak için kötü bir karma (LucraftCore'daki karma sistemi) olmalı ve ölmelisin.


Wolverine:
Silah X, çizebileceğin pençelere sahip olabileceğin anlamına gelir. Ek olarak aşırı iyileştirici bir güce ve gelişmiş yeteneklere sahip olursunuz. Kurtları öldürmek size pençe eşyaları verebilir. Bunları bir DNA Extractor'a (LucraftCore'da) koymak, alabileceğiniz enjeksiyonları verecektir. Güçlerinizin tetiklenmesi için hasar almanız gerekebilir.


Thor:
Dünyada çekiçler içeren yapılar bulabilirsiniz (Görsel 6/6). Bu çekiçleri sadece layık görülen kişiler alabilir. Karma sınıfınız süper kahraman veya üstündeyse şansınızı deneyin derim. Muhtemelen alacaksınız! Karma sınıfınızı görmek için /karma yazabilirsiniz. Bir kere alındığında Thor'un güçlerine sahipsiniz demektir. Gücünün yanında yıldırım atmak veya direk çekici atmak için kullanabilirsiniz.


Hulk:
Hulk olmak için bir Gamma Bombası yapman gerekiyor. Ortada bir uranyum bloğu ve diğer tarafında Gamma Bombası Kontrol İstasyonu bulunan 3x3x3 bir yapıdır. Bombayı havaya uçurur uçurmaz bir Hulk olabilirsiniz! Başlangıçta onu kontrol etmek zor olabilir. Sağlığınız 3 kalbin altına düştüğünüzde yeşile döner ve her şeye saldırmaya başlarsınız. Öldürerek XP kazanır ve seviye atlarsınız ve kontrol beceriniz bir tık daha artar.


Spider-Man:
Köyler artık yeni bir ev çeşidi içeriyor; Spider-Labs! İçerisinde radyoaktif bir ek oda daha bulabilirsiniz. Biri tarafından ısırılmak güçlerinizi getirebilir (Belki)!Mod nasıl kurulur?

  • Minecraft Forge’u ve Lucraft Core'u kurduğunuzdan emin olun.
  • Minecraft uygulama klasörünü bulun.
    • Başlat penceresinden "Çalıştır" yazın ve ardından açılan pencereye %appdata% yazıp "Çalıştır"a tıklayın.
    • Mac açma bulucusunda, ALT tuşunu basılı tutun ve üst menü çubuğunda Git ve ardından Kitaplık öğesine tıklayın. Uygulama Desteği klasörünü açın ve Minecraft'ı arayın.
  • Yeni indirdiğiniz (.jar dosyası) modunu Mods klasörüne yerleştirin.
  • Minecraft'ı Forge ile başlatıp mods düğmesine tıkladığınızda, modun kurulu olduğunu görmelisiniz.

https://minecraft.curseforge.com/projects/heroesexpansion/files/latest
https://minecraft.curseforge.com/projects/lucraft-core/files/2513394/download


Konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim. Diğer konularda görüşmek üzere!