1.12.2

1. Abdullah_TV

☢️ NEXT HUMANITY - 24/7 Gerçekçi Şehir Kurma [1.12.2 Modpack]☢️

Herkese merhabalar, Sizlere bugün üç sene boyunca üzerinde çalıştığım ve bu sene ocak ayında açtığım NEXT HUMANITY Serverini tanıtmak istiyorum. Bu server, sıfırdan bir şehir kurma projesidir aslında. Ama şehir dediğimde etrafta birkaç bomboş binadan ibaret olacak renksiz ve cansız bir şehirden...
  2. W

Sigara içme plugini istiyorum.

Merhabalar 7 Yıl falan önceki bir konuyu yeniden gündeme getirmek istedim. Bana bir plugin lazım. /Sigara yazdığında eline bir çubuk gelecek ve duman particleı çıkacak. Ama itemin elimize gelmesini ve sağ tıkladığımızda içilmesi lazım. İçildiğinde 10 saniyelik yavaşlık da verse tadından yemez...
  3. Cebel

.

.
  4. Crano

Minecraft Towny Sunucum İçin Ayarlı GroupManager Lazım

başlıktan da anlaşılacağı üzere bana towny sunucum için ayarlı group manager lazım yalnız ben plugin olarak Nations kullanıyorum towny değil acilen yardım gerekli sunucu sürümü 1.12.2 spigot/bukkit
  5. Desnot

Yardım Anarşi Sunucuları

Lütfen oynanabilir bildiğiniz anarşi sunucularını yazar mısınız. (Türk/yabancı fark etmez)
  6. Caner07ant

Crash Minecraft modlu sunucu fml hatası

Merhabalar, birkaç modlu sunucumda hata almaya başladım eskiden hata vermeyen sunucular şimdi fml hatası vermeye başladılar javamı güncelledim en son sürümü yükledim eski sürümü yükledim yine aynı sonuçları aldım sunucum çöküp duruyor forge siz sunucu açınca normal çalışıyor fakat forge ile bir...
  7. K

Yardım Minecraft Çökme Sorunu 1.12.2 [Forge]

Minecraft 1.12.2 Bi sunucuda Spawnpoint çekmek için Gece yatağa yatınca hep Oyun çöküyo
  8. D

Daha Önce Hiç Görülmemiş, Farklı Konseptli Modlu Sunucuma Admin/Pluginer Aranıyor!

Merhabalar. 1.5.2'den beri Minecraft oynuyorum. Zamanında birkaç sefer sunucu açmayı denedim fakat Pluginer yetersizliğinden dolayı fazla sürdüremedim. Bu sefer çok farklı konseptli bir sunucu açmayı planlıyorum ve daha önce böyle bir konseptin yapıldığını zannetmiyorum. Sunucu hakkında birkaç...
  9. P

Ekipce Anarsi Oynicaklar Iceri Gel survival 1.12.2

https://**********/gukYzp4kkR discord gel yakinda acilicak belirli kisiler alinicak
  10. T

ConConCraft 1.12.2+ TCCommender.aternos.me Yetkili Alımları Başladı Discordda.

TCCommender.aternos.me Yeni Açıldığımız İçin Yetkililer Yok Gelip Yetkili Seçilebilirsiniz. Yetkili Alımlar Aşağıdaki Yerde. Discord : Discord Adresimiz. KİRALIK ARSALAR ARSALAR BANKANIN İÇİBANKA DIŞIEVLEREVLER 2GALERİHASTANEKUMARHANE-KASALAR-EK OLARAK GELİCEKKUMAR HANE DIŞI ( YAZIYI...
  11. Dhaonee

an internal error occurred while attempting to perform this command sorunu

AlphaChest Plugininde aldığım bir hata /chest [Player] komutunu kluuandığımda alıyorum çözümü için yardımcı olurmusunuz
  12. Muya

HEAVENNW.KEYUBU.COM Kingdoms Sunucusu | Mevsimler | McMMO | VEBA | Dünya Haritası | Ve Daha Fazlası...

Gyazo gyazo.com
  13. Madeindead

ss

ss
  14. K

Yardım Nasıl sunucu açabilirim?

Ben arkadaşlarımla modlu survival yapmak istiyorum. Hiç birimiz premium değiliz korsan oynuyoruz.Mod paketini direk klasör olarak kurmak istiyorum. Bir de sunucu hızlı açılsın istiyorum. Nasıl yapacağımı birisi anlatabilir mi ?
  15. C

Conconcraft

Conconcraft Server Açıcam Pluginer Lazım Plugin yapmanız lazım Alımlar Vardır Discord:Rolep10#4137
  16. P

Hyper's Anarşi Sunucusu

Merhaba, Anarşi Sunucumuza Katılmak İstermisiniz ? Önce Anarşi Sunucusu Nedir Bunu Açıklayalım; Anarşi Sunucuları, Kuralların Olmadığı ve Hilenin Serbest Olduğu Bir Hayatta Kalma Modudur, Üyeler Önce Spawn Alanından Kaçar, Ve Gelişmeye Başlar... Bir Kaç Ek Bilgi : Sunucu 7/24 Aktif TPS ...
  17. Aegean_

Olnnw.bth.st *1.12.2*Mimarın asası *Boss*Araçlar*Özel eşyalar

IP: olnnw.bth.st Site: OlnNetwork
  18. A

ÇÖZÜLDÜ | Süreli Vip 1.12.2

Merhaba sunucu için süreli vip plugini arıyorum vipzero 1.12 desteklemediği için kullanamıyorum pixelvip kişinin vipi bitince oyuncu grubuna değil groupmanagerin grubuna atıyor. g:groupmanager_default gibi gruplara atıyor başka vip aldığında ödül veren plugin biliyorsanız yazarsanız sevinirim
  19. U

arcthonia.saganetwork.net - OPSKYBLOCK Sunucusu [1.8-1.16]

20. E

MERF Survival 1.12.2 | Düzenli event | Çek sistemi | itibar sistemi | Ontime | Köylü

Merhaba MERF'e hoşgeldin birçok oyunda açtığımız sunucuların tecrübesine dayanarak seninle sunucumuzda çok eğleneceğimize inanıyoruz üstelik sunucumuzda her gün etkinlikte olmakta hem çekilişten vip bile kazanabilirsin bana çıkmaz deme şansının nerede olduğunu bilemezsin değil mi belki de...
  21. A

İstek Item tarifleri

Merhabalar bazı sunucularda görmüştüm npc ye tıklayıp menü açıyolardı (npc ye tıklanması önemli değil) o menüde craftı olan itemler vardı o itemlere tıklandığında nasıl craftlandığını gösteriyordu bu plugini bilen varsa lütfen yazsın
  22. A

Yardım Pixelvip sorunu

Merhabalar sorunu kısaca anlatayım (groupmanager kullanıyorum) diğer yetkilerde vip verince sıkıntı çıkmıyor (skylord vb.) ama oyuncu yetkisine vip verip süresi bittiğinde oyuncu yetkisine atmıyor, tumyetkiler adlı permlerin bulunduğu gruba atıyor çözümünü bilen varsa yazasa sevinirim
  23. SolidSteed

[Çözüldü]Javada aldığım hata

Şimdi, projectkorra plugini için kodladığım bir skill var. Ancak kodu yazarken şu hata çıkıyor, nedenini çözemedim. Kodum şu: package me.SolidSteed.ruhsagligi; import org.bukkit.Location; import org.bukkit.entity.Player; import org.bukkit.event.Event; import org.bukkit.event.block.Action...