Minecraft 1.13 Güncellemesi: Teknik Olarak Güncellendi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öyle ama özellikle bir işleri yok.

SM-J100FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Öyle ama özellikle bir işleri yok.

O zaman hiçbir hayvanın değeri yok. Kardeşim gene saçmalıyorsun bak. Mesela ben mapımda papağanları kuş olarak kullanacağım ve yapabilirsem sesini değiştireceğim. MMORPG ye renk katacak yani :)

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Et bile düşürmüyor farkı bu.

ExS

En iyi cevaplar
0
Et bile düşürmüyor farkı bu.

Seçimi sana bırakıyorum:

O kadar geri kafalısın ki anlatamam. Gerçekten bu oyunu Dünya da bu kadar oynayan kişi var ve ortalama olarak 1.12 en sevilen sürümlerden bir tanesi ama sen aksini söylüyorsun. Kardeş yakında belki Minecraft 1.7 1.8 sürümünü kaldıracak o zaman ne yapacaksın? Ha diyorsan ben 10 yaşındaki çocuğum ve o yüzden hile açmak istiyorum fakat 1.9+ sürümlerde açamadığım için üzülüyorum diyorsan o ayrı. Minecraft'ın en büyük ve en güzel güncellemesi 1.9 ve ardından gelenlerdir. Bunun aksini kanıtlayacak var mı acaba forumda? Merak ettim de. Neymiş papağanlar gereksizmiş. O zaman zombilerde gereksiz :yıkıl:

Çok yanılıyorsun ve eskide kalmışsın.. Minecraft'ın en iyi versiyonu 1.9 ve üstüdür.

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin amacın ne ben 1.12.1 altında oynayanlarla konuşmuyorum 1.12.1 desteklemeyen 1.12 destekleyen hiçbir servera girmiyorum sadece gereksiz buluyorum ve ben hack kullanmıyorum herkesin düşünce özgürlüğü vardır.

ExS

En iyi cevaplar
0
Senin amacın ne ben 1.12.1 altında oynayanlarla konuşmuyorum 1.12.1 desteklemeyen 1.12 destekleyen hiçbir servera girmiyorum sadece gereksiz buluyorum ve ben hack kullanmıyorum herkesin düşünce özgürlüğü vardır.

Bende bu düşüncenin tamamen yanlış olduğunu belirtiyorum.

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Papaganlar renkli ama beton bloğu da renkli. Yani papaganin renkli olması güzel fakat kurt veya kedi gibi yardım etmiyor inek gibi karnını doyurmuyor koyun gibi yatak yapmasını sağlamıyor! Demek istediğim bu.

ExS

En iyi cevaplar
0
Papaganlar renkli ama beton bloğu da renkli. Yani papaganin renkli olması güzel fakat kurt veya kedi gibi yardım etmiyor inek gibi karnını doyurmuyor koyun gibi yatak yapmasını sağlamıyor! Demek istediğim bu.

Minecraft'ı oynaman daki temel amacı bana yazar mısın acaba?

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bari renkli tüy eklenseydi, en azından rengarenk şeyden beyaz tüy düşmezdi demek istediğimi anlamiyorsun. Yoksa ben de ormana gidip su ana kadar en az 10 papağan evcillestirdim. Ama "ozel" olmasını sağlayan rengi olmamalı koyun da renkli. Tamam tek renk ama papağan renkli olup kaynak elde etmeni sağlamıyor. Anla artık.

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Amacım pvp değil. Senin kadar önyargılı olamam açıkçası. Ben survival oynuyorum tek veya çok oyunculu.

ExS

En iyi cevaplar
0
Bari renkli tüy eklenseydi, en azından rengarenk şeyden beyaz tüy düşmezdi demek istediğimi anlamiyorsun. Yoksa ben de ormana gidip su ana kadar en az 10 papağan evcillestirdim. Ama "ozel" olmasını sağlayan rengi olmamalı koyun da renkli. Tamam tek renk ama papağan renkli olup kaynak elde etmeni sağlamıyor. Anla artık.

Yukarıda belirttim bak sen bana bu oyunu neden oynuyorsun onu söyle lütfen.

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Söyledim

AhmetEsad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatta kalma oynuyorum vakit geçiriyorum kaynak elde edip inşa ediyorum dünyamı büyütüyorum. Problem?

ExS

En iyi cevaplar
0
Söyledim

Ben göremedim ama neyse, bak Minecraft'ı zaman geçirmek için oynarız yada eğlenmek için. (Para kazanma olayı ayrı) Bu şeylerde o yüzden var. Kutup ayısı eklendi o ne veriyor peki? hiçbir şey. Papağan eğlenmek için çok iyi bir şey. Omzuna konuyor vs. vs. Her şeyin bir amacı var. Minecraft güncellemelerini takip et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...