Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wikinin 1.14 sayfasında sürüm resmi olarak şunu gördüm dikkatimi çekti. Acaba yüzme animasyonu mu ekleniyor.

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onu bende gördüm, ancak onun hakkında bir bilgi verilmedi. Kendileri yapmış olabilir.
Animasyonu ekleyecek olurlarsa buradan bilgi vermeye çalışırım.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer yunus balığı eklenirse görüntüsünün böyle olması bekleniyor.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke, okullar ve başka sıkıntılar olmasa da bende "Yaşasın yeni sürüm gleiyor" diyebilsem. Eskiden 1.6x sürümü geleceği zaman çok heyecanlanmıştım. Atlar olacak hiyu!!

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke, okullar ve başka sıkıntılar olmasa da bende "Yaşasın yeni sürüm gleiyor" diyebilsem. Eskiden 1.6x sürümü geleceği zaman çok heyecanlanmıştım. Atlar olacak hiyu!!
İnşallah hakkında hayırlısı olur, snapshotunu bekliyorum. Survival oynayacağım umarım ki çok keyifli olacaktır.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabikide olur ücretsiz bir 1.13 sürümünde veyahut snapshotunda sunucu açalım orada oynayabiliriz.
1.14 sürümü çıktıktan sonra bende bir survival oynamayı düşünüyorum, o yeni gelecek olan deniz ile birlikte bir survival oynamak çok zevkli olacaktır.
3'ümüz oyaniyalım mı? :D

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Tabikide olur ücretsiz bir 1.13 sürümünde veyahut snapshotunda sunucu açalım orada oynayabiliriz.
Bu arada 1.13 teknik bir güncelleme olacağı için 1.14 de oynamamız daha iyi olacaktır. Çünkü bu yenilikler 1.14 de geliyor :D

LenovoA3300-H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
1.14 sürümü çıktıktan sonra bende bir survival oynamayı düşünüyorum, o yeni gelecek olan deniz ile birlikte bir survival oynamak çok zevkli olacaktır.
3'ümüz oyaniyalım mı? :D
Oynarız daha keyifli olur :)
Ancak ben bu sene liseye geçeceğim için yeni sınav sistemine çalışmam gerekiyor.
Sadece yazda daha rahat oyuna girebilirim.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynarız daha keyifli olur :)
Ancak benim ben bu sene liseye geçeceğim için yeni sınav sistemine çalışmam gerekiyor.
Sadece yazda daha rahat oyuna girebilirim.

O konuda sıkıntı yapmayalım, benimde çalışmam gerekiyor. Ama her zaman çalışacağız diye bir koşul yok. Haftada 12 saat oynasak yine yeterli zaten çok yenilik olacağı için end`e gitmemiz nethere felan uzun sürer.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benide alın 4 kişi oynayalım herkes kendi evini yapıp gelişir

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burası 'Benimle Oynar Mısın?' konusu/bölümü değil. Lütfen konuyu farklı bir yere çevirmiyelim.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.14 Snapshot geldiğinde açıcam bilgisayarı, kapıyı kitleyip bir survival yapıcam. Sınav zamanı da olmadan mis gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...