Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten gerektiği kadar mob geldi bence.Yine de güzel olacak gibi gözüküyor.Artık biraz da yeni silahlar gelse diyorum.
Bencede senin fikrin bana daha mantıklı geldi biraz da aletler, silahlar kısmında eklemeler olsa güzel olur.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten gerektiği kadar mob geldi bence.Yine de güzel olacak gibi gözüküyor.Artık biraz da yeni silahlar gelse diyorum.
Bir silah değil de, savaş olarak kullanabileceğimiz olan 'Trident/Mızrak' geliyor... Artık deniz de gardiyanları çok daha kolay öldürebileceğiz. :)

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir silah değil de, savaş olarak kullanabileceğimiz olan 'Trident/Mızrak' geliyor... Artık deniz de gardiyanları çok daha kolay öldürebileceğiz. :)
Sadece mızrak yeterli değil, zıpkın gibi deniz eşyaları ve saldırı eşyaları gelebilir mesela. Halat gelebilir birini bağlayıp kendimize çekmek için mesela, bunun gibi birçok eşya gelebilir çok muazzam olur. :)

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
redditde öneriler kısmına yazarsanız ingilizce şekilde kabul edilebilinir

DreamerBoy

'Cause I love how it feels when I break the chains
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşe yarar ve eğitilen bir mob gelene kadar gönlümü alamazlar.

Ama şu an ki halinden daha hoş olacakmış gibi geliyor. Eğer tabi kaplumbağalar kurtlar gibi evcilleştirilirse sevilen bir mob olur. Ama dediğin gibi silah yahut yeni bir eşya daha iyi olurdu. 1.12 sürümünden de gelen birçok mob mevcut çünkü. Mızrakların yanında fırlatılabilen eşyalar mob abartısını kapatır diye düşünüyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nether e bi ejderya eklemeleri lazim :D atesin oldugu her yerde ejderya olmali bence

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ama şu an ki halinden daha hoş olacakmış gibi geliyor. Eğer tabi kaplumbağalar kurtlar gibi evcilleştirilirse sevilen bir mob olur. Ama dediğin gibi silah yahut yeni bir eşya daha iyi olurdu. 1.12 sürümünden de gelen birçok mob mevcut çünkü. Mızrakların yanında fırlatılabilen eşyalar mob abartısını kapatır diye düşünüyorum.
Konuyu çok yanlış anlamışsın. Papağan eklediler ne işe yarıyor? Sözde oyuna renk kattı. Ben artık işe yarar bir evcil hayvan istiyorum. Eğer kaplumbağa eğitilirse emin ol onun bize yine faydası olmayacak. Ben oyuna renk değil, bana yardım edecek biri istiyorum.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu çok yanlış anlamışsın. Papağan eklediler ne işe yarıyor? Sözde oyuna renk kattı. Ben artık işe yarar bir evcil hayvan istiyorum. Eğer kaplumbağa eğitilirse emin ol onun bize yine faydası olmayacak. Ben oyuna renk değil, bana yardım edecek biri istiyorum.
Yunuslar yardım edecekler.
Kaplumbağa desen henüz bir bilgi yok.

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Kaplumbağalar platform olarak kullanılabilir belki. Hatta belki domuz gibi bir binek!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...