Haber Minecraft 1.14 Snapshot, 19W04B

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

2794cd5c302863d67d1b06c76f477569-Header.jpeg

Minecraft 1.14 Snapshot, 19W04B
MINECRAFT SNAPSHOT 19W04B:
Selam! Minecraft 1.14 için güncellemeler devam ediyor, bu konuda, yakın zamanda çıkmış olan Snapshot 19W04B'yi inceleyeceğiz. Bu Snapshot'un konusu Köy ve Yağmalama olarak belirtilmiş. Biliyorsunuz artık 1.14'le birlikte köyler soyulabiliyor. Fazla uzatmadan Snapshot'un ayrıntılarına bakalım.

Kim Minecraft'a işlevsel Taş Yontma Makinesi ekler? Mojang, Mojang! Kim Java hatalarını temizler? Mojang, Mojang!

19W04B İle Yapılan Değişiklikler:
  • Taş Yontma Makinesi tarifleri eklendi.
  • Hatalar düzeltildi.

19W04A İle Yapılan Değişiklikler:
  • İşlevsel Taş Yontma Makinesi eklendi.
  • Performans iyileştirmeleri yapıldı.
  • Hatalar düzeltildi.

Taş Yontma Makinesi:
  • Çeşitli taşları işlemek için kullanabileceğiniz işlevsel bir blok.
  • 3 Taş + 1 Demir Külçesi ile yapılabilir.

19W04B İle Düzeltilen Hatalar:
  • MC-142951 - Tekne ve Shulker'lara yapılan geri itme sisteminin çalışmaması.
  • MC-142942 - "Geri itme" sisteminin, duvarlarda düzgün çalışmaması.
  • MC-142913 - Karşınızda bir blok olduğu taktirde zıplanmaması.

19W04A İle Düzeltilen Hatalar:
  • MC-137441 - "progress.working" yazısının oyuna girerken ikinci satırda gözükmesi.
  • MC-140930 - Oyuncu kafalarındaki şapka katmanları dengeli değildi.
  • MC-141901 - Yanar vaziyette olmayan kamp ateşlerinin, yine de oyunculara hasar vermesi.
  • MC-142091 - Ona dokunmasanız bile size hasar veren kamp ateşi.
  • MC-142231 - İskelelerin haritalarda gözükmemesi.
  • MC-142458 - Eksik kamp ateşi dokusu.
  • MC-142486 - /summon komutunu yanlış oyuncu ID'si ile birlikte kullandığınızda, bir domuzun canlanması.
  • MC-142528 - Sohbet sırasında @e[type=] komutunu kullanmak, otomatik doldurmayı bozabiliyordu.
  • MC-142567 - Bir lavın içine kamp ateşi koyduğunuzda, kamp ateşinin yanmaması.
  • MC-142568 - Seviye 7 bir gübre bloğunu piston ile ittirirseniz, gübre oluşturmaması.
  • MC-142608 - Yıldırımın gözükmemesi.
  • MC-142621 - "Invalid book tag" yazısının çevrilebilir olmaması.
  • MC-142698 - Haritaları kilitlemek onların çoğalmasına sebep olması.
  • MC-142762 - Dolu bir envanteriniz varken, kürsüden kitap almak kitabı siliyordu.
  • MC-142763 - Yüksek Hızlı Fırın ve Buhar Makinesi içindeki tariflere tıklamak çıktıyı siliyordu.
  • MC-142766 - Yüksek Hızlı Fırın ve Buhar Makinesi içindeki tariflere tıklamak, blok içindeki yakıtları envantere geri döndürüyor ve pişirme işlemini iptal ediyordu.

Bu konuda bahsedilen bazı blokların yapılışları:

Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

1-) Yüksek Hızlı Fırın
2-) Taş Yontma Makinesi
3-) Buhar Makinesi

soldan sağa*

Bu Snapshot'u oynayabilmek için, "Başlatma Seçenekleri" kısmından "Test sürümlerini aktifleştir" seçeneğini seçip, 19W04B'yi seçmeniz gerekir.

Bu Snapshot'un (19W04B) sunucu dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:
launcher.mojang.com/v1/objects/7a5a3bbefcb4d27fd9ac30736eee06ae1e2c0991/server.jar

Teşekkürler!
Bu konunun aslı minecraft.net sitesinde İngilizce bir biçimde bulunmaktadır.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'ın yeni güncellemeleri ile ilgili güzel düşüncelerim var. Umarım Minecraft, oyuncuların eğlenmesini sağlayabilecek farklı fikirlerle gelir.

Başarılı bir konu. :1:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bence Minecraft 1.14'ü Hytale'den önce çıkarmalı.Hytale'dan sonra çıkarırsa Hytale'ın gölgesinde kalıcak gibi görünüyor.
Hytale içinde bulunan gezegenleri öğrendiğimden beri Minecraft’ın Hytale çıkmadan önce yapacağı hamleyi merakla bekliyorum.

Ayrıca oyuna uzun süre girmesem bile yüksek hızlı fırını denemek için gireceğim.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Hytale içinde bulunan gezegenleri öğrendiğimden beri Minecraft’ın Hytale çıkmadan önce yapacağı hamleyi merakla bekliyorum.

Ayrıca oyuna uzun süre girmesem bile yüksek hızlı fırını denemek için gireceğim.
Bence çok değil 1 2 yıl kaldı Minecraft efsanesinin bitmesine.Hypixel bu yüzden Hytale diye bir oyun çıkarıcak.Benim fikrim böyle.

Moderatör tarafından düzenlendi:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Vaay çok güzel bir sürüm olacağa benziyor! Ben demir yontma makinasını (Sanırım adı bu) beğendim.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence çok değil 1 2 yıl kaldı Minecraft efsanesinin bitmesine.Hypixel bu yüzden Hytale diye bir oyun çıkarıcak.Benim fikrim böyle.
Minecraft'ın hiçbir zaman öleceğini sanmıyorum. Hytale çıkıyor diye Minecraft batacak anlamına gelmiyor. Oyun tam öldü dedik birkaç ay önce yeni bir online rekoru kırdı. Minecraft ölmez Microsoft buna izin vermez.

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mükemmel bir sürüm! Çok beğendim, çok güzel. Yakında minecraft 5.12.2 diye gider :D çünkü 1.12.2 5.12.2 MİNECRAFTTA GELECEKTE MOBİLYA BELKİ EKLENECEK ? MİNECRAFT GELİŞİYOR SÜPER !!!

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Bu orta çağ temasının dışına çıkıp sapıtmadan bu kadar güncelleme getirmeleri çok hoşuma gidiyor. Güzel fikirleri var.

Mrqannp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şahsen Minecraft'ın eski temasını artık yansıtamadıklarını düşünüyorum. Gecelerin gerçekten karanlık olduğu veya Taş Kılıcın bile yaratıklara "OP" olmadığı şekilde devam etselerdi oyuncu kitlesi Multiplayer'dan çok Singleplayer'a yönelebilirdi.