Minecraft 1.7.10 Araba Modu

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

149284

Minecraft 1.7.10 Araba Modu

Merhaba sevgili okurlar,
Bugün biraz elegant olalım dedim. Ve sizler için Lamborghini'lerden Ferrari'lere kadar uzanan bir konu açmak istedim. Ne dersiniz? Sizler de benimle gelir misiniz?

1.7.10 Hakkında
Minecraft'ın ne kadar eski olsa da, bir o kadar da oynanan sürümü 1.17.10 modları ile karşınızdayım. Bu sürüm halen daha oynanmasıyla birlikte, halen daha da sevilmektedir. Bu sürümün araba modlarına gelirsek; tek kelime ile kaliteli! Birden çok araba markasının birden çok araba modellerini aynı anda yakalayabileceğimiz nadir sürümlerden birisidir 1.7.10. O zaman ne bekliyoruz? Modu yakından tanıyalım.

Araba Modları Hakkında
Araba modları; sevilir, oynanılır. En önemlisi de güzel yorumlar alır. Araba modlarının çok sevildiğinin nedeni üzerinde durduğumuzda güzel, pahalı ve kaliteli arabaların ve modellerinin modlarda olmasından kaynaklandığı düşünüyorum. En azından benim şahsi fikrimin bu doğrultuda olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Araba modları, çoğunlukla tek oyunculu modda yeğlenir, beğenilir. Bunun sebebi ise bazı araba modlarının çok yüksek alan kaplaması, ek olarak da ağır modlar olmasındandır. Araba modunu beraber oynayacak arkadaşlar, kankalar veya birbirinize her ne diyor iseniz, size önerim tek oyunculu da oynamanızdır. Yoksa kurmuş olduğunuz sunucu çökebilir; çökmese de, kasabilir.

1.7.10 Araba Modları İçin İndirme Linkleri

• Alcara Mod
  • MCCARMOD

Hangi Araba Modu Daha İyi?
Bence, Alcara Mod gerçekten çok çarpıcı. İçeriği, tasarımları veya kodları gerçekten emek verilmişe benziyor. En azından ben böyle düşünüyorum. Hem MCCARMOD'a kıyasla markalar var. Markacı kardeşlerimiz Alcara Modunu kesinlikle ama kesinlikle daha fazla sevecektir. Sizler de kendi fikrinizi veya fikirlerinizi yorumlara paylaşabilirsiniz. Her konumda dediğim gibi "Akıl Akıldan Üstündür".

Hepinize iyi forumlar!