Minecraft 1.7.9 Skin değişmiyor

toprakefe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım minecraft 1.7.9 Da Hata Var Cracklıların hiçbirinde çıkmıyo premimumlardada son oyuncuya üyeysen git gör bütün skinliler steve olmuşlar 1.7.5 1.7.4 yada 1.7.2 oyna

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hata falan yok kimse açıklamamış açıklıyorum:
1.7.6 ve üzeri sürümlerde mojangın skin serveri oyuncuların aadına değil minecraft id numarasına bakıyor. Crack da bize id sağlayamayacağı için artıkk crackta skin yok.

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o zaman bende üşenmeyip pttye gitmem lazım

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Crack korsan zaten bende crack kullanıyom premium alıcam ama initial kardım yok :(

Fakirim.

1.7.2 den sonra skinler gözüküyormu bilmiyom

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorun sizde değil. 1.7.9 ile birlikte offline mod'da yürütülen tüm serverlarda premium olsun olmasın skinler Steve olarak görünüyor. Bu şekilde crack serverları kapattırmak istiyorlar. Eninde sonunda tüm serverlar 1.7.9 veya 1.8.x'e geçecektir. Biz şimdi bu sorunu çözmeye çalışıyoruz. Yazdığımız bir plugin ile bunu çözdük ama performans sorunları oluşuyor, tamamen çözdüğümüzde skin sorunu olmayacak. Serverı şimdiden 1.7.9 yapmamızın nedeni budur zaten.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar sorun sizde değil. 1.7.9 ile birlikte offline mod'da yürütülen tüm serverlarda premium olsun olmasın skinler Steve olarak görünüyor. Bu şekilde crack serverları kapattırmak istiyorlar. Eninde sonunda tüm serverlar 1.7.9 veya 1.8.x'e geçecektir. Biz şimdi bu sorunu çözmeye çalışıyoruz. Yazdığımız bir plugin ile bunu çözdük ama performans sorunları oluşuyor, tamamen çözdüğümüzde skin sorunu olmayacak. Serverı şimdiden 1.7.9 yapmamızın nedeni budur zaten.
Daha sonra forumda paylasabilirmisiniz gereken birsey cunku

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Daha sonra forumda paylasabilirmisiniz gereken birsey cunku

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Buna ben karar veremem. Biz bir ekibiz sonuçta. Ayrıca yapmaya çalıştığımız şey baya zor bir şey. DonduranAtes günlerdir üzerinde uğraşıyor, ona bağlı bir karar olur bu.

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna ben karar veremem. Biz bir ekibiz sonuçta. Ayrıca yapmaya çalıştığımız şey baya zor bir şey. DonduranAtes günlerdir üzerinde uğraşıyor, ona bağlı bir karar olur bu.

Hocam sanirim isme uuid vererek yapiyosunuz. Burada ya gercek premiumu olan insanlar gelirse uuid cakismazmi

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Hocam sanirim isme uuid vererek yapiyosunuz. Burada ya gercek premiumu olan insanlar gelirse uuid cakismazmi
Bu problemi yaşadık. Bundan ziyade, servera daha önce girmiş birisinin nicki ile girince bile problem yaşandı. DonduranAtes bir şekilde çözdü bu sorunu. Ben geçici bir süre masaüstü bilgisayarım yerine laptop kullandığım için tüm kodlamayı DonduranAtes'e yıktım.

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bu böyle devam ederse hiç 1.8 falan oynayamayız :(
hadi hayırlısı hep 1.7.2'de kalalım :( yapacak bir şey kalmadı

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Çok yaratıcı bir çözüm gerçekten :D 50 TL nedir arkadaş nasıl alayım biz öğrenciyiz :D
Ben Origin'de Crysis 3 Digital Deluxe 9.99 Euro oldığuğunda gözümü kırpmadan aldım koşa koşa yükledim kartıma parayı. Seviyorsan alırsın bu bir bahane değil.

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu problemi yaşadık. Bundan ziyade, servera daha önce girmiş birisinin nicki ile girince bile problem yaşandı. DonduranAtes bir şekilde çözdü bu sorunu. Ben geçici bir süre masaüstü bilgisayarım yerine laptop kullandığım için tüm kodlamayı DonduranAtes'e yıktım.

Gercekten emeginiz cok. Kolay gelsin

Beyler bu böyle devam ederse hiç 1.8 falan oynayamayız :(
hadi hayırlısı hep 1.7.2'de kalalım :( yapacak bir şey kalmadı

Gunluk harcligin 5 tl olsa yarisini biriktirerek(2.5 tl) 20-22 gunde minecraft premium olabilirsin.

Ailem izin vermiyo diyenler ininal kart cikarin, parayi icine yukleyin, minecraft.net ten satin alin. Bu kadar basit. Bazi arkadaslar adrese geliyo falan demis yok oyle bir sey steamdeki gibi satin al ve oyna