Minecraft 2.0 da Neler Olacak (Görüşler)

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gördüğünüz üzere minecraft 1.9 çıkacak nerdeyse ve 1 sürüm ileride 2.0 çıkacak artık (muhtemelen). madem 1.9 da kalkanlar, 2 elle oynama, yeni ok tarzları çıkacak. 2.0 da neler olabilir görüşlerinizi bekliyom.

Benim Görüşüm.:

Yeni Hayvanlar Eklenebilir. Köpekbalığı, Normal Balıklar, Kuş,Yılan vb. Sonra yanardağlar. yeni eşyalar. Doğal afetler. vb. Opengl 2.0 a yükselebilir.

12NationalElectric12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence redstonenin yanında bluestone eklenir redstonlarla devra yapma sistemi küçültülür redstone bloğun 25 te 1 i kadar küçültülür ve bir bloğa birden çok koyulabilir blok dolana kadar (öyle bir mod vardı deynek ile bloiun üstüne küçücük blok koyuyodun) komut blokları yerine aletler eklenir mesela blok ekleyici falan
Sonra yeni moblar gelir yanardağlar yeni itemler yeni madenlee
Ondan sonra nether ateş küre bedrock sadece netherin altında olur

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
önerilerimi söylemeden önce birşeyden bahsedeyim:
Mojang oyuncuların bilgisayarları kasmasın diye ortalama bilgisayarlar için geliştirme yapıyorlar,çok kapsamlı şeyleri ileride bekleyin.Ve merak etmeyin her sene ortalama bilgisayar özellikleri yükseliyor.
Şimdi önerilerime geçeyim.Bence oyunda normal olarak gelişmiş özelliklerin de daha fazla geliştirilmiş olması lazım ve ayrıca aletler TiC'deki gibi geliştirilebilseydi çok güzel olurdu.Bunların dışında sadece yetenekler istiyorum onun dışında başka bir şey yok :)
bu arada bana "ama bunlar olabilir olamaz diye bir şey yok" diye çıkışmayın,alpha 1.7.2 den 1.8 e kadar en fazla block eklediler,onun dışında 5-6 yaratık ve birkaç da performans geliştirme geldi...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence Oyuna ciddi anlamda yeni grafik ve animasyon gelicek