Minecraft 2.0 da Neler Olacak (Görüşler)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 çıkarsa öbür sürümleri 1.9.1 gibi bug düzeltme gibi şeyler için oluyor zaten.
Sana katılıyorum. 1.8 çıktı. Yeni versiyonu çıkıyor. Arkadaşlarım hemen: Ha ha bahayım hemen bi baham yeni blok var mı :D
Güldürüyolar. Hepsi sadece bug düzeltme. Yeni blok gelirse şöyle değişiyor. (X değişkeni değişiyor.) 1.X.0
Büyük update için: X.0.0
Bug Düzeltmesi: 1.0.X

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana katılıyorum. 1.8 çıktı. Yeni versiyonu çıkıyor. Arkadaşlarım hemen: Ha ha bahayım hemen bi baham yeni blok var mı :D
Güldürüyolar. Hepsi sadece bug düzeltme. Yeni blok gelirse şöyle değişiyor. (X değişkeni değişiyor.) 1.X.0
Büyük update için: X.0.0
Bug Düzeltmesi: 1.0.X
her şey sadece ilk sürümden sonra bitiyor.

XonurdumanX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Senin dediklerinin yarısı olmaz. Daha mevsim eklememişken yanardağ felan, hayırdır?
Normal balık= Beta'dan (Hatta daha öncesinden) beri geliştirilen balık tutma sisteminin yok olması.
Yeni hayvan değil de düşman moblar önemli bir gereksinim.
Aynen kardesim. (:D :D)
Bence 1.9 oyun ici ne ekliceklerse eklesinler, 2.0'da fantastik bir optimizasyon sistemi yapsinlar (Javadan da ayirabilirler hani,Minecrafti destekleyebilecek oyun motorlari var.).

Edit: Adim Realkiss olarak mi gözüküyor yoksa o eski utanç verici isim hala var mi ?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pixelmon modu pokemon animesinden kaynak alarak üretilmiştir.Daha düzgün cevaplar yazarsan ve seviyeni düşürmessen sevinirim.
Geçe 01:03 ne bekliyosun anlamadım benden. Sabah 12 civarından beri pc'deyim. tabi 2-3 saat dışarı çıktım falan mola verdim yemek yedim fln fln :) kafa çalışmıyor şu an gözler kapanıyo ohohoho *sleeps*

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim görüşüm oyun asla kendi temelinden sapmaması fakat ;

Oyuna shader gibi güzel bir eklenti (kimsede fps sorunu çıkarmicak) bişi gelebilirse iyi olabilir. PvP için artık oyun gelişmeli. Crafting table yaparken 3D görelim ...
Koyunları artık sadece öldürmeyelim kasap gibi donduralim ki yemekler çürümesin falan filan ... Oyun artık daha mantıklı bişiler olmaya başlasın 3 yıldır oynuyorum hep aynı hep aynı
sadece TAVŞAN diye bişiler eklediler o kadar yav.

Ekleyin bi atv gibi bişiler veya hareket ederken böyle gerçekci dursun (öyle bir mod vardı). Bunlar gelirse gerçekten iyi olabilir

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçe 01:03 ne bekliyosun anlamadım benden. Sabah 12 civarından beri pc'deyim. tabi 2-3 saat dışarı çıktım falan mola verdim yemek yedim fln fln :) kafa çalışmıyor şu an gözler kapanıyo ohohoho *sleeps*
Daha sahur var.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Oyuna shader gibi güzel bir eklenti (kimsede fps sorunu çıkarmicak) bişi gelebilirse iyi olabilir. PvP için artık oyun gelişmeli. Crafting table yaparken 3D görelim ...
Koyunları artık sadece öldürmeyelim kasap gibi donduralim ki yemekler çürümesin falan filan ... Oyun artık daha mantıklı bişiler olmaya başlasın 3 yıldır oynuyorum hep aynı hep aynı

Ekleyin bi atv gibi bişiler veya hareket ederken böyle gerçekci dursun (öyle bir mod vardı). Bunlar gelirse gerçekten iyi olabilir
Eskiden şöyle bi mantık vardı: A oyuncusu crafting tablede bir şey yaparken aynı anda B oyuncusu bakarsa görebiliyordu :) ve bırakında içinde kalıyodu çok iyidi o :)

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Oyuna bişeyler bulamadıkları için modları kullanıyorlar.