Minecraft Caps :)

Konu Tutar mi ?

• Kullanılan toplam oy
    28

Aygan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel beğendim de ne Fuckkkkmış arkadaş capsalrın %80'ninde Fuckkkkk yazıyor

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok esprili veya komik değil fakat emek var zaten illa komik olması gerekmiyor o yüzden beğendim :)

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok saçma olmuş. Ayrıca arasına nokta koymasan küfür olduğunu anlamayacaktık. :/

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapmaya devam et.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan konuyu ne zaman actim hayla devam ediyor :D

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam konu kilit .s

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi

lokokop

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni baslayanlar 1.resmi anlamayabilir ben acikliyim diamond bedrockla cevvrili oldugu icin elmasa ulasamazsiniz bedrock kirilmazdir !!!
elması durduğun yerden kır sonra toprak koy elmas istem olarak üste çıkçak sonra yine koy sana gelcek

undead52

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berbat olmuş %95'inde fuckkkk yazıyor durmadan aralarından 1 tanesi çalıntı diğerleride idare eder. Kendini acaiyp fazla geliştirmen lazım Gelen geçene Fuckkkkkkkk dersen olmuyo bu iş küfür etmeden eğlendirmende gerek ağaçtan düştüm fuck elmas kaybettim fuck tuvaletim geldi fuck iğrenç olmuş.

Edit: bir şey daha söyeyeceğim seni küçümsemek amaçlı değil sakın yanlış anlama ama üstte bir arkadaşımız genede emek var demiş fakat emek zaten küçük bir şey resmi photoscape 'e at sonra dikdörtgen yerinden kırmızı şerit çek yazı yaz.

Not: şimdi bana laf yapabilirsin büyük ihtimallede yapıcaksın
benim 500+ capsim var ve 250 beğenim var (amacım hava atmak değil laf yaparsan diye ciddiye almanı istiyorum bu yorumu)
hepsi toplam yapmam 10 dk aldi hepsi paint eseri saten 1 sene once actim konuyu onemsemiyorum daha