• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

minecraft çizimi nasıl yapılır?

ahmetbroge

Sudan Çıkmış
merhaba arkadaşlar minecraft çizimi yaptımur fakat youtubede fazla izlnemem olmadı vieoyu çok kişiye duyuramadımn umarım videoyu begenirsiniz

20180705_133716 kopya.jpg

video için :

UgurS

CBStudios </>
Bölüm Moderatörü
Ruh Hali
Selam!
Video’nu izledim ve şunu söylemek isterim ki çizim konusunda gerçekten başarılısın. Asla durma, devam et.
İyi Forumlar!

Iskefiyeli18

Yardımcı Danışman
Steam
iskefiyeli618
Elinize sağlık, kanalınıza göz attım, içerikleriniz daha çok Fortnite üzerine gibi duruyor. Gündemde olan konularla alakalı içerik üretmenizi takdir ediyorum ancak biraz daha özgün resimler çizebilirsiniz bence, en azından ara sıra.
"How to draw" dan ziyade daha uzun uğraşlı resimler üzerinde çalışırsanız ortaya daha verimli bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.

ahmetbroge

Sudan Çıkmış
Elinize sağlık, kanalınıza göz attım, içerikleriniz daha çok Fortnite üzerine gibi duruyor. Gündemde olan konularla alakalı içerik üretmenizi takdir ediyorum ancak biraz daha özgün resimler çizebilirsiniz bence, en azından ara sıra.
"How to draw" dan ziyade daha uzun uğraşlı resimler üzerinde çalışırsanız ortaya daha verimli bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.
anladım aslında hep trend kısımdan bir şeyler yaptım fakat abone sayım olmadığı için izlenmeden trende giremedim ama bu iş hemen olmuyor anladım sağ oalsın ;)