minecraft çizimi nasıl yapılır?

ahmetbroge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar minecraft çizimi yaptımur fakat youtubede fazla izlnemem olmadı vieoyu çok kişiye duyuramadımn umarım videoyu begenirsiniz

20180705_133716 kopya.jpg

video için :

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam!
Video’nu izledim ve şunu söylemek isterim ki çizim konusunda gerçekten başarılısın. Asla durma, devam et.
İyi Forumlar!

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Elinize sağlık, kanalınıza göz attım, içerikleriniz daha çok Fortnite üzerine gibi duruyor. Gündemde olan konularla alakalı içerik üretmenizi takdir ediyorum ancak biraz daha özgün resimler çizebilirsiniz bence, en azından ara sıra.
"How to draw" dan ziyade daha uzun uğraşlı resimler üzerinde çalışırsanız ortaya daha verimli bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Çizim gayet başarılı. Videonun başlığını daha sade yapar ve etiketleri çoğaltırsanız belli bir zaman içerisinde kitleniz oluşabilir.

ahmetbroge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık, kanalınıza göz attım, içerikleriniz daha çok Fortnite üzerine gibi duruyor. Gündemde olan konularla alakalı içerik üretmenizi takdir ediyorum ancak biraz daha özgün resimler çizebilirsiniz bence, en azından ara sıra.
"How to draw" dan ziyade daha uzun uğraşlı resimler üzerinde çalışırsanız ortaya daha verimli bir sonuç çıkacağını düşünüyorum.

İyi forumlar.

anladım aslında hep trend kısımdan bir şeyler yaptım fakat abone sayım olmadığı için izlenmeden trende giremedim ama bu iş hemen olmuyor anladım sağ oalsın :)