Minecraft Deneyimli Takım Arıyorum

YEDisBest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar. Ben 1 yıl önce Minecraft'ı bırakmış, ardından CS:GO'ya yönelmiş fakat son zamanlarda Unturned oynayan bir oyuncuyum. Bir hosting üzerinden Unturned ve CS:GO için sunucusu satın aldım. Ve bu hosting karne hediyesi olarak Minecraft üzerinden bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte bir labirentte hayatta kalıp çıkışa ulaşmaya çalışıyorsunuz, ve kazananlara şirket üzerinden size hosting bakiyesi olarak kullanabileceğiniz kodlar veriyorlar.

Etkinlik hakkında kısa da bir tanıtım videosu hazırlanmış:

Peki bu konuyu niye açtın diye soracak olursanız kısaca açıklayayım. Minecraft'ı bırakmış olsam da bu güzel etkinliğe katılmak için tekrardan biraz oynamayı düşünüyorum. Etkinlikte bireysel bir şekilde hayatta kalmak çok zor. Birçok canavar olacak ve ölenler sunucudan ban yiyecek. Bu yüzden takım olarak oynanılması öneriliyor. Ben de işte tam bu yüzden bu konuyu açtım. Bu konuda bana gönüllü olarak ÇIKAR İSTEMEDEN yardım etmek isteyen varsa rahatlıkla yardım edebilirler. Eğer gönüllü olarak bana bu etkinlikte yardım etmek isterseniz eğer 10 yaşından büyükseniz ve Minecraft'da deneyiminiz varsa (yani iyi oynuyorsanız) zaman kaybetmeden bana ulaşın. Bol şans :)

Skype adım: yedisbest