Minecraft Faction Server // EfsunCraft \\BOSS | KLAN SAVAŞLARI | YENİ NESİL SİSTEMLER |

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.jpg

EFSUN CRAFT - Senin Tarzın, Senin Oyunun

IP adresi: efsuncraft.batihost.net 1.8x sürümlerde girebilirsiniz.

Selamlar Sevgili Arkadaşlar, Efsun Craft adlı sunucumuzun tanıtım konusuna hoş geldiniz öncelikle.

Arkadaşlar,öncelikle belirtmek isterim ki bu bizim ilk sunucu deneyimimiz lakin sizlerle birlikte bu işi sonuna kadar yürütebileceğimizi düşünüyorum.
Kısaca sunucumuzdan bahsededecek olursak,sunucumuz hardcore faction sunucusudur buradaki amacınız görev yaparak olsun,lapis kazarak olsun,kumar oynayarak olsun,para kazanmak ve bu paranız ile klan açıp klanınızı zirveye taşımaktır.Ayrıca her ay en iyi klanın her üyesine bazı ödüller verilecektir.

ÖZEL KOMUTLARDAN BAZILARI;
/bounty:Birinin kellesine ödül koyma.
/eğlence:Kumar oynayarak paranızı katlama.
/günlüködül:Her gün bazı özel şeyler alma.
/menü:Ssunucuya has özel şeyleri görme.
/jobs:Mesleklere girip bu mesleklerde ustalaşma.
/görev:Görev yapıp para kazanma

/otomatik : lapis.altın.elmas gibi itemlerin otamatik satılması

4.jpg

-/günlüködül - ... Etkinliği Herkesin Alabiceği Küçük Bir Hediye
"Bu etkinlik 1 günde bir yapılmaktadır.
"

-/ah ... Sistemi İle Güvenli Bir Şekilde Alışveriş Yapabilirsiniz Onun Haricinde Takas Sistemi Mevcut
"Bu sistem ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz."

-/jobs ... Özelliği İle Meslek Seçebilirsiniz
"Bir Meslek Secmek Para Kazanmanıza Yardımcı Olur"

-/görev ... Özelliği İle Görevler Alıp Kolay Bi şekide Para Kazanabılırsınız 30 Yakın gorev vardır.
"görev komudu ile onlarca gorev alıp para kazanabılırsınız ve rutbe atlıyabılırsınız .
"

-/Eglence ... Komudu
"Bu komut Sayesinde 4 oyun acılıyor Karşınıza Yazı Tura İçki ve 2 suprüz oyun daha para kasmanın iyi yolu..
"

-/menü ... komudu
"Server İle alakalı Tüm Bilgiler

green_film_grain-54566.jpg

ALIM DİSCORD UZERİ REHBER : d i s co rd gg/ uAjdjNS

3.jpg

german-school-of-sociology-history-of-sociology_133.jpg

BAZI WARPLAR VE ÖZELLİKLER

Spawn_2.png
Arena.png
Event.png

2.png

Sunucu Adresi & Website / Sürümü
efsuncraft.batihost.net

1.8 ve üstü

Slot

50 Ama Artabilir Online Baglı :)

Ekli dosyalar

• 2019-01-29_20.39.59.png
    2019-01-29_20.39.59.png
    370.9 KB · Görüntüleme: 292
  • 2019-01-29_20.40.11.png
    2019-01-29_20.40.11.png
    347.3 KB · Görüntüleme: 325
  • 2019-01-29_20.39.52.png
    2019-01-29_20.39.52.png
    491.2 KB · Görüntüleme: 341
Son düzenleme:

jabjabjosh20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler süper bir server kurucusu çok nazik ve kibardır güzel server lag 0 gelin kapışalım :)

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Konu tasarımını, konu içeriğini, sunucuyu, sunucu içeriğini, haritaları tamamen kullanılamaz durumda ve dolayısıyla geliştirilebilir görüyorum. 0/10.

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımını, konu içeriğini, sunucuyu, sunucu içeriğini, haritaları tamamen kullanılamaz durumda ve dolayısıyla geliştirilebilir görüyorum. 0/10.
Teşekkürler eleştiriniz için yapıcı olmuşsunuz elimizden geldiği kadarıyla daha iyi olmaya çalışacağız ama bu yorumları yaptığınızda sunucumuza göz atarak mı yaptınız ?

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı biraz daha geliştirilmeli diye düşünüyorum. Sunucunuzda iyi eğlenceler. :)

xBerkayPRO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu amatör olabilir fakat server öyle değil 0 veren arkadaş neye göre verdi bir söylesin de bilelim server mükemmel yeni nesil plugin paketi efsane mapler harika evet eksikler olabilir fakat server yeni ve öneriye açık elinize sağlık çok iyi olmuş iyi yerlere gelmesi dileğiyle

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Konu amatör olabilir fakat server öyle değil 0 veren arkadaş neye göre verdi bir söylesin de bilelim server mükemmel yeni nesil plugin paketi efsane mapler harika evet eksikler olabilir fakat server yeni ve öneriye açık elinize sağlık çok iyi olmuş iyi yerlere gelmesi dileğiyle
Sunucu da öyle, ben sunucuda neredeyse 10 sunucunun 9'unda bulunan her şeyi görüyorum açıkçası. Böyle bir sunucu bu hâliyle amatörlükten öteye bir adım dâhi atamaz.

mustafa80

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu da öyle, ben sunucuda neredeyse 10 sunucunun 9'unda bulunan her şeyi görüyorum açıkçası. Böyle bir sunucu bu hâliyle amatörlükten öteye bir adım dâhi atamaz.
Teşekkürler ilk defa yaptım kötü olabilir bidakiler iyi olacani düşünüyorum ama sunucuma güveniyorum plugin olsun map olsun

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli başarılar dilerim.