Minecraft Farland'a Gitmeye Çalışan Adam

ExileRiven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve Arkadaşlar.Çok Çok Tuhaf bir şey oldu.Ve çok falza korktum ilten İyi Okuyun anlatıyorum.Az önce video çekiyorudm bu yazıyı okur okumaz.tp @p 29999999 50 29999999 Tp oldum 1.7.2 Versiyonunda.Bunu videoya aldım belli bir yerden sonra ilerlemedi.Bende bu oyunu son versiyonlarında düzeltilmiş olduğunu farkettim.Ve Minecrafta 1.0 Sürümü İle Girdim.Yeni bir dünya açmıştım 1.7.2 de çöl falanv ardı.Şimdi ise ne çölden eser ne başka bir şey.Tek fark.Deniz Sonsuza dek var.Yerde Gravel Yerine Toprak Var.Toprağı kırmak içn yere indiğimde.... Aniden Dünyanın içinden geçtim.Tüm blokların Dünyadan aşağı düşerken yukarı çıktım ve fps birden2-3 ile oynamaya başladım.şu an fps 3-4 ve o dünyadayım ss alıcam.Ancak Çok kasıyor.FarLandsa Gitmenizi Önermem.Ss Ler yakında Gelcek.[DOUBLEPOST=1393362037,1393361925][/DOUBLEPOST]Ve Arkadaşlar hani bir müzik var Bilen Varmı dıdıdınt dıdıdınt diye melodisi bu zaten melodi :D Savaşlarda falan kullanılıyor. Lütfen Söyleyin.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mehter marşı olabilir mi?

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ExileRiven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen diğer yazdıklarımı okudunmu :D sende grödünmü o olayları ?[DOUBLEPOST=1393362521,1393362430][/DOUBLEPOST]Hem Hayır.Türk değil Şarkıda değil meolodi hani savaşlarda kullanıyo crysis 2 de vardı o melodi 3 tede vardı galiba dıdınt dıdıdnt dıdıdnt Diye bi melodi :D[DOUBLEPOST=1393363910][/DOUBLEPOST]Buldum :D
Buymuş :D

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır yapmaya madem hevesli girsin bir işe kazandıklarını bağış yapsın hem daha fazla para kazanır hem de kısa sürede yapar.. Sırf bir oyuna bu kadar kafa yormak gereksiz bence.. İnsan kafayı yer :(..

OXcularada soru çıktı :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.7.2'de hiç heyecan yok o görünmez duvarı ne yaptıysam geçemedim hertürlü şeyi denedim kanalım olsa video çekerdim belki tutardı :D Eski sürümlerde deniyecem ben

ExileRiven

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2'de hiç heyecan yok o görünmez duvarı ne yaptıysam geçemedim hertürlü şeyi denedim kanalım olsa video çekerdim belki tutardı :D Eski sürümlerde deniyecem ben
Konuyu Açan arkadaşın dediği gibi yen isürümlerde düzeltilmiş. Ben 1.0 ile girdim.Gitmenizi Önermem

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hayır yapmaya madem hevesli girsin bir işe kazandıklarını bağış yapsın hem daha fazla para kazanır hem de kısa sürede yapar.. Sırf bir oyuna bu kadar kafa yormak gereksiz bence.. İnsan kafayı yer :(..

OXcularada soru çıktı :)
ben oxcuyum ve soru çıktı :)

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben minecraft girdim plugin ile hızımı 99 yaptım ve "w" tuşunun üstüune bişi koydum.Geldiğimde farlanddaydım :D

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet bikeresinde öle yapyım dedim w ye bastım siyah ekran verdi :D