Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
CrystalGamingTR Minecraft Web Scripti;

Bu script diğerlerinden farklı olarak, sunucuyu tanıtmak için değil, oyuncuya kolaylık sağlamak ve ona güzel mi güzel bir panel vermek için tasarlanmıştır. Yani tamamen oyuncu içindir.
Yeni güncellemeler ile adminlere de kolaylıklar sağlaycaktır.

Bu Scripti diğerlerinden ayıran özellikleri;
  • Script ücretsiz olacak ve isteyen herkes indirebilecek
  • Sosyal Medya Özelliği: Arkadaş eklemek, silmek, duvarında paylaşım yapmak
  • Detaylı PVP istatistikleri: Kaç yaratık, kaç hayvan, kaç oyuncu, bu öldürüklerin kimler, seni öldüren oyuncu-hayvan-yaratıklar
  • Çoklu tema özelliği: Yazılıma hiç müdahale etmeden, temanızı kendiniz yazabilirsiniz
  • Oyun puanı: Bu sistemde oynama sürenize, öldürme ve ölme sayınıza bakarak bir puan belirlenir. Top 100 sayfası bu puana göre şekillenir (ileri de admin paneli olduğu zaman oyuncunun puanı xx i geçtiği zaman xx komutları çalışsın diyebileceksiniz.)
  • Çoklu Ödeme Yöntemi Sistemi: Sunucunuz Batıhost'ta ise bunu config dosyasında belirterek ödeme yönteminizin Batıhost olmasını sağlayabilirsiniz. (Mevcut Ödeme Yöntemleri: Batıhost, PayWant)
  • Bildirim Sistemi: Biri sizi arkadaş olarak eklediğinde, duvarınızda paylaşım yaptığınızda ya da paylaşımınıza yorum yapıldığında size bildirim gelecek.
  • Detaylı Grup Ekleme: Gruba fiyat seçenekleri ekleyebilirsiniz. Yani bir grubun 10 günlük fiyatı ile 20 günlük fiyatını ayırıp gruba fiyat seçenekleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca grup satın alındığında ve grup süresi bittiğinde çalışacak komutları belirleyebilirsiniz.
Bunlar aklıma şuanda gelen özellikleri, fakat bu özellikler sürekli olarak artacak ve scripti yayınladıktan sonra bile güncellemeler devam edecektir.

Gerekli Pluginler;

+ Stats;
Tanıtım Videosu: Henüz hazır değil.
Açıklama: Oyuncuya dair tüm verileri veritabanında tutar.
İndir: https://www.spigotmc.org/resources/stats.3638/

+ AuthMe;
Açıklama: Crack sunucular için oyuncu kontrolünü sağlar.
İndir: https://www.spigotmc.org/resources/authme-reloaded.6269/

+ iConomy;
Açıklama: Oyun içi ekonomiyi ayarlar. (Kredi)
İndir: https://www.spigotmc.org/resources/iconomy-recreation.9374/

+ SQLChest
Açıklama: Oyuncunun "/sqlchest, /chest" ini site de göstermeyi sağlar.
Not: Spigot 1.9'da test edilmiştir ve çalışmaktadır. Diğer versiyonları test edip eklentinin kendi sayfasından geri bildirim yaparsanız sevinirim.
Tanıtım Videosu:
İndir: https://forum.davutabi.com/resources/sqlchest.34/

+ Websend
Açıklama: Site üzerinden konsola komut göndermeye yarayan bir eklentidir. Bunun için RCON da kullanılabilir fakat Websend daha çok bilindiği için bunu kullanmayı tercih ettim.
Tanıtım Videosu:

+ CommandSync
Açıklama: Bu plugin şu an kodlanıyor. Bir grup ya da benzeri bir şey alındığında gereken komutlar bu plugin sayesinde oyuncuya gönderilecek. (Bunun için neden bir plugin kullanıyoruz? "Oyuncu offline olsa bile grup alabilir ve oyuna girildiğinde komutlar oyuncuya verilir", "Grup süresi bittiğinde oyuncuya gönderilecek komutlar bu plugin sayesinde gönderilecek.")
İndir: https://forum.davutabi.com/resources/commandsync.37/

Demo; (Aktif: 20.09.2016 20:11)
Sunucu: eylsium.network
Site: http://elysium.network

Tanıtım Videosu;

Kurulum Videoları;

1. Bölüm:

2.Bölüm:

Son düzenleme:

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Script güzel görünüyor, çıkar çıkmaz kullanmak isterim :)

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ücretsiz olmasının sebebi nedir?
;-; Ayrıca kesinlikle kullanacağım gibi görünüyor. Bir bakalım hayırlısı..
Beğendim. Başarılar.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel gözüküyor.
Buralar değerlenir.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Basarili Buldum . Yararli Konut . Ama Herkes Kendim Kodladim Diye hava Aticak :( :şapka::şapka::şapka:
Beğenmenize sevindim, video yeterince insana ulaşırsa bunu yapmak zorlaşacaktır. :)

Ücretsiz olmasının sebebi nedir?
;-; Ayrıca kesinlikle kullanacağım gibi görünüyor. Bir bakalım hayırlısı..
Beğendim. Başarılar.
Ücretsiz olmasının sebebi, Scripti takipçilerim için yaptığımdandır.
Ayrıca yeterince duyulursa, ücretli satmaktan daha faydalı olacaktır bana göre.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
off fena duygulandım :) ilk sitem senin öğrettiğindi baka baka 1 günde yapabilmiştim :/ harika gibi duruyo büyük ihtimal kullancam :) eline sağlık

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ücretsiz yapmak başınızı ağrıtcak gibi. neyse başarılar

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten o kadar emek, uğraş verdiğin bir işi forumda ücretsiz olarak sunacaksın.
Çok düşünceli birisin, takipteyim kaptan :)

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sistemi test edebilmek için sunucu açmam gerekiyor, işinde gerçekten çok iyi olan builder ve pluginer var mı?

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nezeman link ekliyeceksin ? ücretsiz se ? ücretliyse kac tl cik olur ??

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Her zaman ücretsiz böyle bu tür hizmetler verenlere karşı kanım ısınmıştır ama hiç onaylamadım. Çünkü maalesef Türkiye adında bir ülkede yaşıyoruz. Burada internet ortamında disiplin ve saygı yoktur. Bu yüzden hiçbir zaman desteklemedim. Herkes bencil olmuş, almış başını gidiyor. Malum önümüz belli... Ama senin adına sevindim. Abone kazanırsın. İnşallah iyi niyetinde, iyi niyetlileri bulur. Hayırlısı olsun. İyi şanslar...

/P.S.: Burada ülkeme laf ettiğimi sanıp asabileşen olacaktır. Onlara sözüm: Yav bi bırakında ekmek yiyin. Olur...