Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bazı Şeyler Dediğin Ne Söylersen Yardımcı Olabiliriz ?
Bir tanesini söyleyeyim, adam /schest sat yazdığında Alpha Chest açılacak ve buraya istediği itemleri koyacak, chesti kapattığı zaman içine koyduğu itemler veritabanına kaydedilecek. Daha sonra /schest al yazdığında veritabanında ki itemleri chestte görünecek.
Bu plugin kafamda henüz tam oturmadı, yapabilecek birisi olursa ona göre ayarlayacağız.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir tanesini söyleyeyim, adam /schest sat yazdığında Alpha Chest açılacak ve buraya istediği itemleri koyacak, chesti kapattığı zaman içine koyduğu itemler veritabanına kaydedilecek. Daha sonra /schest al yazdığında veritabanında ki itemleri chestte görünecek.
Bu plugin kafamda henüz tam oturmadı, yapabilecek birisi olursa ona göre ayarlayacağız.
Zaten böyle bir plugin mevcut değil miydi

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batihost'u Kullan
Batıhost ile görüştüm fakat bana şunu söylediler: "Size bu hizmeti vermemiz için bir süre müşterimiz olmalısınız"
Ben Batıhost'tan bu hizmeti belki alırım ama önemli olan sistemi dağıtacağım herkesin bu hizmeti kullanabilmesi.

Battincik

BattincikHarika
En iyi cevaplar
0
Batıhost ile görüştüm fakat bana şunu söylediler: "Size bu hizmeti vermemiz için bir süre müşterimiz olmalısınız"
Ben Batıhost'tan bu hizmeti belki alırım ama önemli olan sistemi dağıtacağım herkesin bu hizmeti kullanabilmesi.
Nasıl Yani ? Herkes Kullanabilir batihost'u Zaten Piyasadaki Çoğu Server Batihost

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Batihostu Kullanmak İstiyorum Diyelim Peki Bunu Nasıl Yapacağım ?

Bu Arada Siteden Yeni Görüntüler Atarmısın ?
Bu yönden düşünmemiştim, siteye birden fazla ödeme yöntemi destekleyen bir sistem yaparım.
Hangisini kullanmak istediğini sen seçersin, aralarında Batıhost'ta olur.

** Yeniliklerle ilgili bir video geliyor, fakat videoyu izledikten sonra gözle görülür çok değişiklik olmadığını hatta bir kaç şeyin eksildiğini göreceksiniz. Fakat, kullanımı daha kolay ve daha güvenli şuanda.

Site Hakkında Yeni Video;

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yönden düşünmemiştim, siteye birden fazla ödeme yöntemi destekleyen bir sistem yaparım.
Hangisini kullanmak istediğini sen seçersin, aralarında Batıhost'ta olur.

** Yeniliklerle ilgili bir video geliyor, fakat videoyu izledikten sonra gözle görülür çok değişiklik olmadığını hatta bir kaç şeyin eksildiğini göreceksiniz. Fakat, kullanımı daha kolay ve daha güvenli şuanda.

Site Hakkında Yeni Video;

PHP:
echo gmdate("H:i:s", 134);

bu kod ile basit de olsa 24 saat biçiminde göstermiş olursun zaman karakterleri ile biraz oynar isen istediğin tarzda birşeyler elde edebilirsin beldi :)

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence Çok iyi kullanmak isterim ._.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
++ GÜNCELLEME
Sisteme yeni OYUN PUANI eklenmiştir. Bu puan öldürme sayısı, ölme sayısı ve oynama süresine göre oluşturulmaktadır.