Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, paylaşabilmem için Market'e özel plugin yazdırmam gerek.
Bunun için kimse yardımcı olmuyor, eğer tanıdığınız bildiğiniz profesyonel Java Developer varsa etiketleyin lütfen.

MC_OmerTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, paylaşabilmem için Market'e özel plugin yazdırmam gerek.
Bunun için kimse yardımcı olmuyor, eğer tanıdığınız bildiğiniz profesyonel Java Developer varsa etiketleyin lütfen.
Normal Market Yap İşte Ne Fark Etcek Sonuçta Bedava

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam kardeşim, hayatım boyunca yapacağım projeleri diğerlerinden farklı ve kendi düşüncemle yapmak isterim.

Maalesef, oyuncular offline olduğu zaman siteden ya da mobilden de alışveriş yapabilmelerini istiyorum.
Bunu Skript ilede yapabilirsin reis Websend + Skript ile @Minecraftplayerr
Fikir:
Örneğin Websend ile /vipaldı RealSingle yazar
Skript bunu variable olarak kaydeder {vipaldi.%argument%} yani {vipaldi.realsingle} ve oyuncu oyuna girdiğinde vip almış ise vipini verir :)

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunu Skript ilede yapabilirsin reis Websend + Skript ile @Minecraftplayerr
Fikir:
Örneğin Websend ile /vipaldı RealSingle yazar
Skript bunu variable olarak kaydeder {vipaldi.%argument%} yani {vipaldi.realsingle} ve oyuncu oyuna girdiğinde vip almış ise vipini verir :)

Sadece VIP olarak düşünme.

Anlatıyorum;
Adam oyunda /chest yazacak ve AlphaChest çıkacak karşısına, oraya koyduğu itemler veritabanına kaydedilecek ve bu itemler sitede ki adamın panelinde görünecek. Yani /chest bir nevi oyun ile site arasında ki itemlerin köprüsü olacak. Bu adam siteye aktardığı itemleri satabilir, ya da item satın alabilir.

MC_OmerTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Anlatıyorum;
Adam oyunda /chest yazacak ve AlphaChest çıkacak karşısına, oraya koyduğu itemler veritabanına kaydedilecek ve bu itemler sitede ki adamın panelinde görünecek. Yani /chest bir nevi oyun ile site arasında ki itemlerin köprüsü olacak. Bu adam siteye aktardığı itemleri satabilir, ya da item satın alabilir.
Yapılması Çok Zor. Profesyonel Developerle Çalışman Lazım.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Anlatıyorum;
Bu Dediğin Konuyu Bi @Berk'lede Konuş Belki Aydınlatabilir.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Java Ya Biliyor Ya da Bilmiyor Sanırsam O Konuda bir Bilgim Yok Kendisi Web Master Yapmakla Uğraşıyor Ona Sor Bilir O Bu işleri
İhtiyacım olduğunda sorarım ama şuanda bir Java Developere ihtiyacım var, eğer kendisi biliyorsa ve yardım ederse çok sevinirim.

Veritabanı ve market sistemini kendim yapabilirim, sadece AlphaChest'in MySQL destekli halini yapabilecek bir babayiğit arıyorum.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İhtiyacım olduğunda sorarım ama şuanda bir Java Developere ihtiyacım var, eğer kendisi biliyorsa ve yardım ederse çok sevinirim.

Veritabanı ve market sistemini kendim yapabilirim, sadece AlphaChest'in MySQL destekli halini yapabilecek bir babayiğit arıyorum.
Reis konuyla alakasız bir soru sorucam tüm pluginler ve webdosyalarını ÜCRETSİZ olarak verecekmisin peki ?