Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

legend52

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yha arkadaşlar ben bu sitenin yukardaki minecraft serverine bağlanmak istiyorum ama nasıl yapıcam bende minecraft yüklü ama java bilmem ne bir şeyler diyor doğrudan bağlanyıom ipini yazıyom sonra giriş yapılıyor diyr ama sonra geri atıyor java falan bir şeyler diyor yardım allah aşkına online oynamak istiyom ben bu oyunu tek bşıma çok sıkıldım yardım allah aşkına :(

legend52

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu dogu16 arkadaşın aldıgı hatanın aynısını alyıom yardım edin :(

dogu16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya servere indirdiğim mapda adamın yaptığı yeri nasıl bulucam düz araziden başlatıyo

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@wtdz1990
Şuanlık sınavlarım olduğu için gelemem üzgünüm. Ayrıca ./kit tools pluginin tam adını hatırlamıyorum fakat çok kolay bulabilirsin googleye yazarak.

@dogu16
En kolayı savenin 1.4.6 olmasını bekle veya kendi sürümünü ve hamachi sunucuna girecek arkadaşının sürümünü 1.4.5'e indir ve öyle girin servere.

@yutgun78
server.properties'deki ipini ve portunu kontrol et eğer yanlış yazdıysan düzenle sorun düzelir.

@doctormiles99
Bukkit kullanın bukkit soruları burda cevaplamıyoruz. İlgili bölümü forumu arayarak bulabilirsiniz.

@cengiz1997
Bu hatayı ben de alıyordum uzun bir zaman önce fakat tekrar düzgün bir şekilde kurunca sorun düzelmişti bende. Tekrar denemeye bak.

@dogu16
Hamachi serverlerle ilgili soruları cevaplıyoruz üzgünüm cevaplayamam.

@legend52
Hatada ne yazdığını tam olarak söylebelirseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi Forumlar..

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Eren734
Bukkit kullanarak yükleyebilirsiniz.

İyi Forumlar..

Doom kıng

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
başlamak için /login(şifren) yazıyo o neyin şifresi

Mehmet Ali

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MODERATOR kardes ben herseyi biliomda opluk fln yaptim da tek sorunum port acmak bunu detayli konusabilirmiyiz TTnet ZyXel pw 660-TX serisi bi modemim var bi detayli konusalimmi

Adnantr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft'a yeni başladım lütfen bana hamachili bir ağda nasıl oynayacağımı ,hangi programların gerektiğini ve nasıl bir hamachili server kuracağımı anlatabilir misin lütfen ?

İlk önce https://minecraft.net/download bu siteye girip Minecraft Server.exe dosyasını indir sonra bunu bi klasöre kes yapıştır sonra aç biraz bekle ve stop yazıp kapat olmassa çarpıdan kapat sonra server diye bi dosya olcak türü properties olcak buna girip server ıp yerine hamachiye girip pvıp4 adresini kapyalaya bas server ıp yerine yapıştır sonra onu kaydet ve kapat daha sonra ops dosyasına girip kend minecraft ismini yaz sonra tekrar properties e girip online mod u false yap ve hazır girip oyna anlamdıysan burda vidyo var http://www.youtube.com/watch?v=AXROFJpZv2w

Adnantr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim ağ adı mineafe
Parola 1

isteyen gelsin oynarız isteye göre map yüklenir