Yardım Minecraft has not started because of an unknown error! sorunu

SpNxio

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.17
Minecrafta giremiyorum girerken Error:JNI Error has occurred , please check your installation and try again. ve a Java Exception has occurred. hatası sonrada Minecraft has not started because of an unkown error! yazıyor altta yazan tüm önerileri denedim ama olmuyor yardım edebilecek varmı ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    3.3 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    16 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    49 KB · Görüntüleme: 58

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Merhabalar, aldığınız hatayı giderebilmek adına aşağıdaki adımları takip ediniz.
  • Java'nın son sürüm olduğundan emin olun.
  • Sisteminiz 32 bitse 32 bit olanı, 64 bitse 64 bit javayı tercih edin.
  • Ekran kartlarınızın güncel olduğundan emin olun
  • Temiz bir Minecraft klasörü oluşturmak adına %appdata% > .minecraft klasörünü kaldırıp yeniden giriş yapın.
  • Daha önceden Launcher veya Java'ya RAM verdiyeseniz bu değişiklikleri siliniz.
  • Java güncellemesi yaptığınız halde aynı hatayı alıyorsanız. Bilgisayarınızdaki tüm Java sürümlerini kaldırıp en baştan Java 8 yükleyiniz.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Minecrafta giremiyorum girerken Error:JNI Error has occurred , please check your installation and try again. ve a Java Exception has occurred. hatası sonrada Minecraft has not started because of an unkown error! yazıyor altta yazan tüm önerileri denedim ama olmuyor yardım edebilecek varmı ?
Merhaba, eklediğiniz ekran görüntülerini incelediğimde ekran kartı olmayan bir cihazdan bağlanmaya çalıştığınızı ve/veya VDS (Sanal Sunucu) ile Minecraft'a girmeye çalıştığınızı fark ettim.
Ekran kartlı bir cihazdan Sayın @SlayerR'ın yukarıda belirttiği çözüm önerilerini deneyerek Minecraft'a girmeye çalışın.

İyi eğlenceler...

SpNxio

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sorunun javada ve ramlerimde olduğunu anladım ramlerimi eski yerine çektiğimde Signature not reverse ram matches! hatası alıyorum ve set the defaults diyor ok diyince eski çektiğim yere geri dönsede not revese ram hatası vermeye devam ediyor bunun için ne yapabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    14.1 KB · Görüntüleme: 55