Minecraft Hataları Ve Eksikleri

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir kere bir Sapling ektim. Üzerine de, Bone Meal ekledim. Ağaca dönüşürken, kafam hizasında kalmış. Birden ağaç büyüdü ve kafam kütüğe sıkıştı. Kafam kütüğe sıkışıkken, aşağıları X-Ray ile görebildim. Mod falan da yoktu. Belli bir süre sonra kafam tekrar çıktı ve normale döndü... :D

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende İc2 deki belki değildir (ek mod dahil) makinaya lv verdim mass fabricator anında 64 e %100 yani 65 uu matter verdi bu ne iş :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapay zeka o kadar kolay bir iş değildir.Kodlaması zırtı pırtı hepsi var bende anlamıyorum :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bendede Herobrine ile Elemental Creepers modu vardı herobrine çıkarınca elemental creeperlarla birleşiyodu :D (Elemental Creepers modunu sildim :D)

CihanCaki007

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Minecraft oynuyorum online br swye giriyorum en fazla 15sn sonra oyun kapanıyor ve masaüstüne şöyle bir dosya geliyor hs_err_pid burayada herhangi bir sayı icinde ise java felan yazıyor acil yardm günlerdir minecraft oynayamıyorum anlayın derdimii...:uğraş:

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Minecraft oynuyorum online br swye giriyorum en fazla 15sn sonra oyun kapanıyor ve masaüstüne şöyle bir dosya geliyor hs_err_pid burayada herhangi bir sayı icinde ise java felan yazıyor acil yardm günlerdir minecraft oynayamıyorum anlayın derdimii...:uğraş:
Bende öyle sorun yok çoğunlukla crash olunca geliyor o dosya hatta ben koleksiyon yaptım :D

sabitcan201

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Internal Exception:Java.io.IOException:Varolan Bir Bağlantı Uzaktaki Bir Ana Makine Tarafından Zorla Kapatıldı. arkadaslar nolursunuz yardım edin bi türlü çözemedim

BywarFire

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende 1.7.2 minecraft oyunu var dün oynadım ama bugün girmeye çalışıyorumaçılmıyor şu hatayı gösteriyor
Queueing library & version downloads
An update to your launcher is available and is required to play 1.7.5. Please restart your launcher.
bu sabah girdiğimde ise bende windows 8 var sabah girdiğimde ise runDLL hatasıyla karşılaştım benim minecraft masaüstü bir klasörde kuruluydu klasör silinmişti bugün yine aynı siteden aynı sürümü yükledim ama yukardaki hatayı veriyor yardımcı olurmusunz