Minecraft İle İlgili Sorunlarınızı Yazın Yardım Etmeye Çalışıcam

cesur1105

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yine ben :) ben bi tane mod yükledim sonra minecrafta girdiğimde mojang yazısından sonra MİNECRAFT HAS CRASHED diyor ve oyuna girdiyor force uptade yaptım olmadı jaa güncelledim olmadı minecraft sildim yükledim olmadı

cerberus92

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş 1gb ram 128mb ekran kartı 1.8 ghz var minecraftı açıyorum enter game diyorum bilgisayar reset atıyor mavi ekran vermiyor ? çözümü ne deli olucam

Deansk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Deansk89 :) diğer hesabıma durduk yere ban attılar 11 Mayısta açılacak sanırım herneyse ekran kartın düşük kasılabilir ghz de düşük :) (2.53 bnm) java kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsin ve minecraftı bilgisayardan tamamen kaldır yeniden yükle

bublegum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu sorunu biliyorum ama ismini unuttum mc hangi sürüm kullanıyorsun.. 1.4.2 sürümüyse ayarlardan düzeltiliyodu 1.5.1 sürümüyse tekrar yüklemeni tavsiye ediyorum hatta ben sana 5 dk sonra kendi mc linkimi atayım bi dene olmazsa haber ver
Ayarlardan touchscreenmode yi kapat bu kadar :D

bublegum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ATİ Radeon x300/x550/x1050 series ekran kartım var ve oyunu her actıgımda Bad Video Cart hatası alıyorum 5-6 tane çözüm denedim ama olmadı lğtfen yardım
kardeşim masaüstünü sağ tıkla özellikler e gir. ordan ayarlar sekmesine gelişmiş e sorun gider sekmesine ordaki ilmeçi 3 geri kaydırıp DicretX3D ile ilgili yere gel ve uygula yada tamam de oyuna gir olduysa ne mutlu sana :D ve lütfen channel imi arkadaşlarına göster:
http://www.youtube.com/channel/UC_ufRLTC6L57k8foNRCdFTA

xylic453

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim technic de oyunda hç ses yok ses düzeyi filan baktım %100 hepsi ama oyunda ses yok neden oyun crakli

Deansk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pc res atıp dene araada bir minecraftın sesi windows tarafından kapanıyo

Procyonic_Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
reis ben mineshafter kullanıyorum yaptığım skini single player ve girdiğim serverlarda görebiliyorum ama diğer kişiler göremiyor ne yapmalıyım

Deansk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mineshafter sonuçta sahte bir premium alma yöntemidir..belki biliyosundur premium servera giremizsin mesela..skinlerdede böyle bir sorun olabilir veya geçici olarak mineshrafter den kaynaklanıyor olabilir

ssjwoody0731

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
84 modlu minecraftvar ama çok kasıyor nasıl düzzelticem

Deansk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ram yetmiyordur mod çok olunca kasmalar oluyor modları azaltmayı dene