Yardım Minecraft lobi ayarlamakta yardım lazım

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.15.2
Ben 2 adet uzak masaüstü açtım bu zamana kadar çok server açıp tutturdum.Ama gel görki hiç lobi ihtiyacı duymamışım.
Ama bu yeni verisonlarda şart lobi ben de bu lobi işinde yeni olduğum için bana güzelce anlatacak arkadaşlar varsa bekliyorum discorda.
Maplarım hazır sadece bana lazım olacak server bağlama ayarları ve lobi plugini yardımları.
Bu arada serverim 1.15.2 .
Discord Adersim: Snoweay#7238

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @JoyEggeY,
2 tane uzak masaüstüne gerek yoktur efendim. Şöyle ki örneğin 16 GB RAM'lik bir sunucu aldın diyelim 8 GB'lik yerini Skyblock'a verdin, 6 GB'lik yerini survival'a verdin, 1 GB'lik yerini lobiye verdin olay bu. Sadece tek yapman gereken bungeecord ile bunları bağlamak kalıyor. Bungeecord bağlamasını tam olarak bende becerebildiğimi söyleyemem yani bazen yapabiliyorum bazen yapamıyorum. Bu yüzden iyi bir araştırma yapıp sana bungeecord bağlamasını anlatabilirim bir şekilde.

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle merhaba @JoyEggeY,
2 tane uzak masaüstüne gerek yoktur efendim. Şöyle ki örneğin 16 GB RAM'lik bir sunucu aldın diyelim 8 GB'lik yerini Skyblock'a verdin, 6 GB'lik yerini survival'a verdin, 1 GB'lik yerini lobiye verdin olay bu. Sadece tek yapman gereken bungeecord ile bunları bağlamak kalıyor. Bungeecord bağlamasını tam olarak bende becerebildiğimi söyleyemem yani bazen yapabiliyorum bazen yapamıyorum. Bu yüzden iyi bir araştırma yapıp sana bungeecord bağlamasını anlatabilirim bir şekilde.
eğer anlatabilirseniz çok memnun olurum :)