Yardım Minecraft Nether Bug

kocewele27

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14
Merhaba arkadaşlar 1.14 sürümünde Nether'a gittiğim zaman etrafım bloklarla çevrili sağı solu baya bir kazdım ama bir türlü ana Nether'ı bulamıyorum. Sorun ne sizce?
2019-09-04_13.44.42.png

zeKreumat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendi başıma da geldi, aşırı fazla kazman gerekiyor ben 1 saat gibi düz kazmıştım ve zar zor bir kale bulmuştum veya nether dünyasını silip yeniden generate olmasını sağlayabilirsin.

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Minecraft 1.14 sürümünde nether kalesini bulmak daha zorlaştığı haberini almıştım. Oyun, nether bloklarına yeni magma vb. eklediği içinde aynı zamanda onlar ile mücadele etmek için böyle bir şey yapmış olabilir. Eğer çok şanslıysan kaleye yakın, hatta içinde bile doğabilirsin.Oyunu yeni açacağın zaman ayarlar kısmındaki kod yerine "8686212126192678990" ve teleport yerine
X:50
Y:39
Z:-350
şeklinde teleportlanırsan direk bulabilirsin diye düşünüyorum.

kocewele27

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendi başıma da geldi, aşırı fazla kazman gerekiyor ben 1 saat gibi düz kazmıştım ve zar zor bir kale bulmuştum veya nether dünyasını silip yeniden generate olmasını sağlayabilirsin.
Hocam nether dünyasını nasıl silip tekrar generate edeceğim onu bilmiyorum yardımcı olur musun

kocewele27

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Minecraft 1.14 sürümünde nether kalesini bulmak daha zorlaştığı haberini almıştım. Oyun, nether bloklarına yeni magma vb. eklediği içinde aynı zamanda onlar ile mücadele etmek için böyle bir şey yapmış olabilir. Eğer çok şanslıysan kaleye yakın, hatta içinde bile doğabilirsin.Oyunu yeni açacağın zaman ayarlar kısmındaki kod yerine "8686212126192678990" ve teleport yerine
X:50
Y:39
Z:-350
şeklinde teleportlanırsan direk bulabilirsin diye düşünüyorum.
Deneyeyim hocam teşekkür ederim