Minecraft Oynarken Korkuyorum!

Alper98

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya herobrine den korkmayın full IRON set giyin 3 pigmanla savaş herobrineden savaşmaktan farkı yok
çok korkuyosanda dosyalardan ''herobrine'' klasörünü sill :D

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak bi de orda herobrine has never appeared minecraft ITSELF itself= kendi başına. doğru anladıysam ordaki cümlenin düzeltmesi: herobrine minecraftta asla kendibaşına ortaya çıkmamıştır bu "kendibaşına" derken ne demek istediğimi anlamışsınızdır anlamaynlara burda herobrine rasgele bir şekilde çıkış yapmaz demek istiyor nedenli olarak çıkar demek istiyor....
------>sanırım<----- anlamışsınızdır siz[DOUBLEPOST=1376633966,1376633890][/DOUBLEPOST]biri herobrineı kontrol ediyor gibi düşünün ben o cümleden bunu anladım

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Java ve Lua dillerinden iyi anlarım, Minecraft Byte Code ile çalışan bir oyundur, kodlamalarını okudum fakat herobrine diye bir şey yok, olmadığını kanıtlayabilirim çok istersen.. Gözümden bir yer kaçmış bile olsa texturesi olmadığı için Herobrine'yi göremeyeceksin 2010 da yaptım bu araştırmayı. Tabi inanmak veya inanmamak senin elinde olan bir şey karışmayacağım.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla ben SADECE VE SADECE alpha ve betada gerçek oldu diyorum gerisini boşver bana alpha ve betayla ilgili bilgi ver

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korkmaman icin yanina bir evcil hayvan al örnegin kurtu evcilleştir :)

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hakatten böyle hareketli güzel bi şarkı aç korku çok azalıyo hatta hatta daha iyi odaklanmanı sağlıyo bi. serverda event vardı bi müzik açmadan denedim hemen sıkıldım dikkatim dağıldı bi de top of the world - monstercat müziğini dinleyip yaptım coşdum 2 stack elmas kaptım belki hatırlarsınız müziği captain sparklez adlı vuoutubecunun videoların sonunda kullandığı melodi

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Mo'Creatures modunda KurtAdam çıkınca ve o sesle birlikte bir anlık yusuf yusuf oluyorum :sırıtmak:
Single'da oynarken oluyor ama multiplayer de acayip eğleniyorum :sırıtmak: Eminem - Lose Yourself - Nakarat Kısmını dinle sürekli gaza gelirsin . Withere deri zırhla dalarsın :p

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Mo'Creatures modunda KurtAdam çıkınca ve o sesle birlikte bir anlık yusuf yusuf oluyorum :sırıtmak:
Single'da oynarken oluyor ama multiplayer de acayip eğleniyorum :sırıtmak: Eminem - Lose Yourself - Nakarat Kısmını dinle sürekli gaza gelirsin . Withere deri zırhla dalarsın :p

MoCreatures - KurtAdam konusuna katılıyorum :D

32mace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler herobrine bir bug her yeni sürümde notch herobrine kaldırıldı dedi yani herobrine bir bug