Yardım Minecraft Pluginler Hakkında [Öneri&Düşünce&Tavsiye]

asknnry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

22-223516_minecraft-net-logo-hd-png-download.png

Yeni kurulacak bir server için aşağıdaki pluginlerden
hangisi gerekli hangisi gereksiz işin erbabı arkadaşlar
yorum ve düşüncelerini söyler misiniz?

kindpng_1154074.png

Ne eklenebilir ?
Ne çıkarılabilir ?
Ne Öneride bulunabilirsiniz?
kindpng_1154074.png

minecraft-dungeons-parrot.png

kindpng_1154074.png

Listeye Ulaşmak İçin;

ActionHealth = Canlıların üzerin'de kalp gösterme
AntiDisconnectSpam = disconnect.spam bug fix
ArmorStandTools = Haraketsiz Şekil Alan Heykeller Zırh Tutucu
AWD = Dünya İndirme Engelleyici
Citizens = Servere NPC Ekleme
CombatLogX = Biriyle savaşa girdiğinde o savaştan kaçmasını engeller.
CrazyCrates = Sunucunuz İçin Özel Kasalar Oluşturmanızı Sağlar
DeluxeMenus = Sunucuda bir menü yapımında kullanılı
ExploitFixer = sunucunuzdaki çökmeyi kötüye kullanımları engelleri.
GroupManager = Plugin Sayesinde Oyunculara Yetkiler verebilirsiniz.
LockettePro = Eşyamızı tabelayla kilitlemeye yarar.
Multiverse-Core = sunucunuzda birden çok dünya oluşturmanızı sağlayan bir plugindir.
ProtocolLib = Bazı pluginler çalışmak için buna ihtiyaç duyar.
Rankup = Sunucunuza rütbeler eklemenizi sağlar.
SkinsRestorer = Crackli minecraft sürümlerinde skin gözükmesini sağlar.
TuSKe = Kolayca GUI'ler oluşturmanıza yardımcı olur. Eşyaları Guiden almayı engeller.
UnioAntiCrash = Bazı oyuncular tek bir mesajla sunucunuzdaki herkesin Minecraft'ını çökertmenizi sağlıyordu.Bunu önlüyor.
UUIDSpoof-Fix = Exploit koruması.
VipZero = VIP Zero Otomatik Olarak Viplerin Sürelerini Ayarlar , Viplere Ayarladığınız İtemleri Verir.
AntiBot-Ultra = Bu eklenti, sunucunuzu botlara karşı korur ve aynı zamanda en iyi Anti-Proxy yazılımını içerir.
AntiJigsaw = "Jigsaw" adlı hileyi engeller.
asCMD= Bu eklenti bir zırh standına komut vermeye yarar.
BookExploitFix = Tıklandığında komut çalıştıran kitap oluşturmayı engeller.
CleanMotD = Bungecord için yapılmış bu eklenti sayesinde isterseniz sabit motd isterseniz random değişen motd'unuzu tasarlayın.
CommandNPC = NPC sağ tık ile komut atama.
CustomEnderChest = Komut ile enderchest kullanımı.
DragonTravel = EnderDragon ile seyahat yapılmasını sağlar.
FastAsyncWorldEdit = FAWE eklentisi, oldukça hızlı ve verimli bir şekilde dünya editlemeye yardımcı olur.
HolographicExtension = Havada duran yazılar oluşturur, yani hologramlar.
HolographicDisplays = Havada duran yazılar oluşturur, yani hologramlar.
MineResetLite = Serverde "Warp" var ise oradaki blokları belirli bir süreye göre yeniler.
ModChecker = Sunucunuza hile ile girişleri engeller.
PluginMetrics = Plugin bilgilerinii belirli sitelere gönderir.
RandomTP = Oyuncuları harita'da random teleportlar.
ShopChest = Sandık marketler kurulmasını sağlar.
skRayFall = güçlü syntax öğeleri ekler ve dile birçok popüler eklentileri köprüler.
TitleManager = Tab menüsü düzenleme, Girişte Ekrana yazı gelmesi, Duyuru ve alt duyuru yapılmasını sağlar.
UltimateTimber = Ağacın en altını kırdığınızda gerçekçi bir görüntü ile düşmesini sağlıyor.
ViaVersion = ViaVersion eklentisi sunucunuzun bulunduğu sürümden daha yüksek sürümlerle sunucunuza girilmesini sağlar
WorldGuard = Bu plugin sayesinde yetkisiz kişilerin sizin seçtiğiniz eylemlerin onların gerçekleştirememesidir.
AntiCrash = Crash Vermesini engeller.
AntiUserSteal = Oyuncuların diğer çevrimiçi oyun içi oyuncuların kullanıcı adlarını çalmasını engelliyor
AuthMe = Oyuncuların kayıt olmasını sağlar.
bStats = verilerini toplamanıza yardımcı olan ücretsiz ve açık kaynaklı bir web sitesidir.
ClearLag = Serverdeki lagı temizlemeye sağlar.
CrazyAuctions = sunucunuz içerisinde oyuncularınızın güvenli bir şekilde satış yapmasına olanak sağlayan eklentilerden bir tanesidir.
CustomPayloadFixer = "100 milisaniyede" bir kez sınırlandırarak ve bozuk NBT etiketlerini kontrol ederek bu sorunu giderir.
Essentials = Sethome,Kitler,Teleport,Sohbet Yazı Rengi, Mute,Jail,Para Eklentisi, Komut engelleme,vb. eklentileri sağlar.
GriefPreventionData = GriefPrevention bir claim pluginidir, survival sunucular için kullanılır ve survival sunucularının olmazsa olmazıdır.
ModChecker = Girişte belirli dosyaları engelleme hile,vb.
PAC = AntiCheat Plugin

Ekli dosyalar

• kindpng_1154074.png
    kindpng_1154074.png
    782 bayt · Görüntüleme: 112

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Amacınıza uygun her plugin gereklidir, gerekmeyen her plugin sistem israfıdır.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Hmm, çok oynamadığım için şu olmazsa olmaz diye aklıma gelen pek bir şey yok. Listeniz temeller için gayet güzel gözüktü bana yalnızca skript pek önermiyorlar ve listenizde Tuske var. Ultimatetimber gibi şeyler zevke göre, temel ya da fazlalık diyemem.
Hologramlar için iki tane var farkları mı var yoksa gözünüzden kaçtı bilmiyorum sadece söyleyeyim.

asknnry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hmm, çok oynamadığım için şu olmazsa olmaz diye aklıma gelen pek bir şey yok. Listeniz temeller için gayet güzel gözüktü bana yalnızca skript pek önermiyorlar ve listenizde Tuske var. Ultimatetimber gibi şeyler zevke göre, temel ya da fazlalık diyemem.
Hologramlar için iki tane var farkları mı var yoksa gözünüzden kaçtı bilmiyorum sadece söyleyeyim.
uzantısı diye biliyorum displayin ama temel bir bilgim yok. benim'de gözümden kaçmış teşekkürler.