minecraft pluginsiz modsuz world edit yapmak (komut blokla)

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğruya doğru bunun için ne video ne de konu açmaya gerek vardı zaten YouTube de birçok kişi Detaylı ve bilerek fill komutunu açıklıyor hiç değilse onlar video esnasında kodu baştan yazıyor internetten bulup değiştirip sonra kopyala yapıştır yapmıyor ve bu bir emek değil tamamen zaman israfının acıtasyon yaparak insanlara sergilenmesidir. Yani kısacası olmamış.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

serkan234567

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Doğruya doğru bunun için ne video ne de konu açmaya gerek vardı zaten YouTube de birçok kişi Detaylı ve bilerek fill komutunu açıklıyor hiç değilse onlar video esnasında kodu baştan yazıyor internetten bulup değiştirip sonra kopyala yapıştır yapmıyor ve bu bir emek değil tamamen zaman israfının acıtasyon yaparak insanlara sergilenmesidir. Yani kısacası olmamış.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
kopyalamaadım kendim yazdım fakat frapsım kötü hem ben 1.8 ilk çıktığında bu komutu biliyordum hem bilmeyenlerde frapsım kese kese yaptım

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
bence bu konuyu geliştir mesela oyuncunun eline özel bir item ver mesela edit çubuğu adlı bir çubuk sonra bu komutları uygulaması için komutblokları hazırla bu arada blok isimlerini yazarken blok'u ayrı yazmalısın mesela: command_block, lapis_block, coal_block gibi gibi... ama bazılarında blok yazılmaz mesela: grass, sand, sandstone, brickstone vb.
icatlarını hazırlamada sıkıntı çekersen her zaman birinden yardım alabilirsin kopyala yapıştır yapmadığın sürece